Strona główna » Podsumowanie Biało-czerwonego turnieju gier – ZHR – FOTO

Podsumowanie Biało-czerwonego turnieju gier – ZHR – FOTO

by Świnoujście w sieci

7 listopada, w sobotę, w ramach Tygodnia Patriotycznego odbył się Biało czerwony turniej gier. W gościnnych progach Szkoły Podstawowej nr 1 rozegrany został wyścig kapsli oraz kosmiczna walka na czas w grze Starcraft.

W obu zmaganiach wzięli udział zarówno nowicjusze jak i weterani, młodzi i starzy.

Dla tych, którzy nie wiedzą, gra w kapsle polega na tym, aby pstrykając palcami kapsel przejechać wyznaczoną trasę, jako pierwszy. Podczas wyścigu w szkole nie obyło się bez zwinnych palców i celnych oczu, aby możliwe stało się ukończenie trasy z jej zakrętami, przewężeniami oraz wyspami, na które należało się dostać nie dotykając kapslem podłogi. Natomiast w pojedynkach komputerowych w grze Starcraft należało jak najszybciej wyeliminować przeciwnika, aby przejść dalej aż do finału. Tu przydały się sprawne umysły, aby jak najszybciej zbudować właściwe linie produkcyjne zaopatrujące bazy i żołnierzy walczących w obronie swoich pozycji.

Emocje udzielały się wszystkim, uczestnikom i sędziom, bo grać było, o co. Nagrody ufundował m.in. Instytut Pamięci Narodowej, Muzeum Piłsudskiego w Sulejówku, za co serdecznie dziękujemy. Można było wygrać okolicznościowe puzzle, gry edukacyjne oraz książki.
Dziękujemy również Szkole Podstawowej nr 1 za udostępnienie swoich pomieszczeń.

Tydzień Patriotyczny jeszcze trwa. To jeszcze nie koniec naszych przedsięwzięć. W przyszłości na pewno wrócimy do organizacji takich turniej, bo ta edycja spotkała się z dobrym przyjęciem.

Do zobaczenia!


Pozdrawiamy – Czuwaj!
III Szczep Harcerski “Słowianie” ZHR
im. Zawiszy Czarnego
przy SP 1, GP 1 w Świnoujściu

Fit Babcia robi formę


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

dwanaście − osiem =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW