Strona główna » Międzyzdroje – Anna Zielińska trzecia na Grand Prix Polski

Międzyzdroje – Anna Zielińska trzecia na Grand Prix Polski

by Świnoujście w sieci

Podczas Grand Prix Polski Seniorek i Seniorów w tenisie stołowym rozegranego w dniach 16-18.10.2015 r. w Nowej Rudzie fantastycznie wypadła zawodniczka UKS Chrobry Międzyzdroje, Anna Zielińska.

Tenisistka z Międzyzdrojów zajęła bardzo wysokie trzecie miejsce wśród 64 najlepszych zawodniczek w kraju.

Zdobyta lokata jest jedną z najlepszych w kategorii seniorek w karierze Ani Zielińskej. Podczas turnieju Ania pewnie przebrnęła przez fazę grupową oraz 1 rundę awansując następnie do 1/8 finału, w której zmierzyła się z Martą Smętek.

Nasza zawodniczka zwyciężyła w tym pojedynku 4:1 z. W 1/4 finału Zielińska trafiła na Paulinę Knyszewską z KS Bronowianki Kraków, z którą wygrała 4:2.

Dopiero w półfinale nasza zawodniczka uległa aktualnej Mistrzyni Polski w grze pojedynczej Katarzynie Grzybowskiej.

W tych samych zawodach druga z naszych zawodniczek Joanna Kiedrowska zajęła 25 miejsce.