Strona główna » Prezydent Żmurkiewicz zmarnował niepowtarzalną okazję.

Prezydent Żmurkiewicz zmarnował niepowtarzalną okazję.

by Świnoujście w sieci

Prezydent Żmurkiewicz zmarnował niepowtarzalną okazję.

Panie prezydencie mamy do Pana ogromną pretensję – piszą do Pana za naszym pośrednictwem internauci.

Jako gospodarz naszego miasta wybranego przez większość wyborców już w pierwszej turze ma Pan obowiązek dbać o dobro nasze i naszego miasta.

W dniu wczorajszym pojawiła się niepowtarzalna okazja aby “załatwić” kilka pilnych spraw dla naszego miasta – gdy Pani Premier Ewa Kopacz otwierała nadal nieczynny gazoport można było w duchu radości i “proletariackiego” rozpędu otworzyć pozostałe niezbędne inwestycje w naszym mieście.

Szkoda, że nie zaproponował Pan aby Pani Premier otworzyła tunelu pod Świną , hali widowiskowo sportowej, nowego basenu i jeszcze kilku inwestycji które mogłyby zacząć działać za przyczyną magicznej “propagandowo – kampanijnej” różdżki Pani Premier – piszą internauci.

zmurkiewicz-kopacz

Tunel w Świnoujściu #KtoMożeNadMorze


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW