Działki budowlane na sprzedaż w miejscowości Wicko i Lubin,  gmina Międzyzdroje – zabudowa mieszkaniowa i zabudowa usługowa.

Prezydent Żmurkiewicz zmarnował niepowtarzalną okazję.

0 comment

Prezydent Żmurkiewicz zmarnował niepowtarzalną okazję.

Panie prezydencie mamy do Pana ogromną pretensję – piszą do Pana za naszym pośrednictwem internauci.

Jako gospodarz naszego miasta wybranego przez większość wyborców już w pierwszej turze ma Pan obowiązek dbać o dobro nasze i naszego miasta.

W dniu wczorajszym pojawiła się niepowtarzalna okazja aby “załatwić” kilka pilnych spraw dla naszego miasta – gdy Pani Premier Ewa Kopacz otwierała nadal nieczynny gazoport można było w duchu radości i “proletariackiego” rozpędu otworzyć pozostałe niezbędne inwestycje w naszym mieście.

Szkoda, że nie zaproponował Pan aby Pani Premier otworzyła tunelu pod Świną , hali widowiskowo sportowej, nowego basenu i jeszcze kilku inwestycji które mogłyby zacząć działać za przyczyną magicznej “propagandowo – kampanijnej” różdżki Pani Premier – piszą internauci.

zmurkiewicz-kopacz


Świnoujście

Zobacz więcej - Polecamy

%d

Wyłącz program blokujący reklamy

Używasz programu blokującego reklamy - Wyłącz go jeżeli chcesz odpadać tą witrynę Redakcja Świnoujście w sieci
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LmZhY2Vib29rLmNvbS9wbHVnaW5zL2xpa2UucGhwP2hyZWY9aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuZmFjZWJvb2suY29tJTJGZXN3aW5vdWpzY2llJndpZHRoPTQ1MCZsYXlvdXQmYWN0aW9uJnNpemUmc2hhcmU9dHJ1ZSZoZWlnaHQ9MzUmYXBwSWQiIHdpZHRoPSI0NTAiIGhlaWdodD0iMzUiIHN0eWxlPSJib3JkZXI6bm9uZTtvdmVyZmxvdzpoaWRkZW4iIHNjcm9sbGluZz0ibm8iIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW49InRydWUiIGFsbG93PSJhdXRvcGxheTsgY2xpcGJvYXJkLXdyaXRlOyBlbmNyeXB0ZWQtbWVkaWE7IHBpY3R1cmUtaW4tcGljdHVyZTsgd2ViLXNoYXJlIj48L2lmcmFtZT4=