Strona główna » Hurra… jedziemy na mecz. Foto – Video

Hurra… jedziemy na mecz. Foto – Video

by Świnoujście w sieci

W dniu dzisiejszym na boisku ORLIK przy ulicy Kościuszki w Świnoujściu, odbył się mecz pomiędzy drużynami ze Szkoły Podstawowej Nr 1( Iran) i Szkoły Podstawowej Nr 6 ( Japonia) –złotymi i brązowymi medalistami tegorocznej edycji Mini Mundialu 2015, którego finał odbył się w czerwcu na stadionie Pogoni w Szczecinie.

Świnoujskie drużyny, mimo, iż pierwszy raz startowały w rozgrywkach, stały się prawdziwą rewelacją turnieju.

meczDzisiejszy mecz, w obecności licznie zgromadzonych kolegów i rodziców wygrała reprezentacja „Jedynki” pokonując swoich rywali stosunkiem bramek 4 : 1.
Bramki dla zwycięzców strzelili: Miłosz Brzozowski (2) oraz Roman Dziuba(2), a dla rywali Michał Padykacz.

meczW trakcie przerwy, w imieniu organizatorów turnieju Mini Mundial 2015, bilety na mecz Polska – Irlandia wręczył Złotej Drużynie Grzegorz Matlak, wychowanek i piłkarz Pogoni Szczecin.
-Serdecznie gratuluję Wam prawdziwie sportowej postawy, gry fair play –powiedział- Jesteście jedyni w swoim rodzaju. Dzisiejszy mecz daje nadzieję na lepszą przyszłość polskiej piłki nożnej.

meczZ obiecaną niespodzianką, w postaci biletów na mecz ufundowanych przez Miasto, na płycie stadionu pojawił się również Prezydent Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz.
– Równie godnie reprezentowaliście nasze miasto na turnieju zajmując w nim wysokie, trzecie miejsce – powiedział zwracając się do młodych piłkarzy z SP 6- również zasłużyliście na nagrodę, dlatego wraz ze swoimi kolegami pojedziecie na mecz Polski z Irlandią.

[fb_embed_post href=”https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10153670542916974.1073743158.283752206973&type=3/” width=”550″/]

 

Świnoujście. Musisz to zobaczyć !!


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW