Strona główna » USC. W środę wyjątkowa uroczystość.

USC. W środę wyjątkowa uroczystość.

by Daniel SZYSZ

Aż pięć par obchodzić będzie jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego. Dwie kolejne 51-lecia. Z tej okazji Prezydent RP przyznał im Medal za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Uroczystość jego wręczenia odbędzie się jutro (środa 23 września 2015 r.) o godz. 14.00 w sali Urzędu Stanu Cywilnego.
W imieniu Prezydenta RP medale wręczy Jubilatom Prezydent Miasta Janusz Żmurkiewicz.
Państwo Łucja i Jerzy Antonowiczowie związek małżeński zawarli 18.04.1964 r. w Kołobrzegu. Wychowali troje dzieci, mają pięcioro wnucząt. Pani Łucja pracowała w szpitalu. Pan Jerzy służył w wojsku.

Państwo Edyta i Gerard Biegowie związek małżeński zawarli 08.12.1964 r. w Łaziskach Górnych. Wychowali syna. Pani Edyta pracowała w administracji, m.in. w urzędach miejskim i skarbowym. Pan Gerard pracował w Przedsiębiorstwie Połowów i Usług Rybackich „Odra”.

Państwo Irena i Czesław Filipkowscy związek małżeński zawarli 31.07.1965 r. w Świnoujściu. Wychowali dwie córki, mają troje wnucząt. Pan Czesław pracował w PPDiUR Odra”. Pani Irena zajmowała się domem, społecznie pracowała w Kole Rodzin Rybackich.

Państwo Daniela i Jan Grzendowie związek małżeński zawarli 02.10.1965 r. w Nowem. Do Świnoujścia przyjechali w 1966 r. Wychowali 2 córki, mają troje wnucząt.

Państwo Halina i Stefan Lesiewiczowie związek małżeński zawarli 28.04.1965 r. w Świnoujściu.

Państwo Elwira i Tadeusz Marcowie związek zawarli 08.05.1965 r. w Szczecinie. Wychowali córkę, mają dwoje wnucząt. Pan Tadeusz pracował w PPDiUR „Odra”. Pani Elwira pracowała w uzdrowisku oraz szpitalu.

Państwo Krystyna i Władysław Morańscy związek małżeński zawarli 27.02.1965 r. w Dąbrowie. Wychowali sześcioro dzieci, mają ośmioro wnucząt i jedną prawnuczkę. Pan Władysław pracował w Morskiej Stoczni Remontowej. Pani Krystyna pracowała jako pracownik cywilny w Komendzie Miejskiej Policji.
BIK UM Świnoujście

Oceń ten atrykuł
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)Tunel w Świnoujściu w czasie ulewy, jak to wygląda w środku ? Film z tunelu po oberwaniu chmury


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również