Strona główna » Zablokował chodnik, ścieżkę i połowę ulicy! Wasza informacja – VIDEO

Zablokował chodnik, ścieżkę i połowę ulicy! Wasza informacja – VIDEO

by Daniel SZYSZ

Dziś po południu kierowca samochodu ciężarowego zablokował chodnik, ścieżkę i połowę ulicy Żeromskiego – napisał na info@e-swinoujscie.pl czytelnik.

  • Idąc dziś po południu chodnikiem biegnącym wzdłuż ulicy Żeromskiego natknąłem się na przeszkodę prawie nie do przejścia, kierowca dużego samochodu ciężarowego stanął tak, że nie wiadomo było czy czekać ( nie wiadomo ile czasu) na odjazd czy przechodzić narażając się na potrącenie przez rower lub samochód – napisał internauta w mailu do redakcji.

parkowanieJestem w stanie zrozumieć, że kierowca przywiózł coś ciężkiego i musiał podjechać jak najbliżej budynku, ale gdzie trójkąt ostrzegawczy, gdzie taśma ostrzegająca o przeszkodzie albo choćby ktoś kto bezpiecznie by pokierował ruchem, który w tym miejscu jest bardzo intensywny?! – kończy czytelnik.
Jest to kolejny niechlubny przykład, że ulice w dzielnicy nadmorskiej powinny być częściej patrolowane….także poza sezonem letnim.

Oceń ten atrykuł
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)Tunel w Świnoujściu w czasie ulewy, jak to wygląda w środku ? Film z tunelu po oberwaniu chmury


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

20 − dziesięć =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.