Strona główna » Wernisaż wystawy zdjęć Sebastiana Dziekońskiego. Foto-Video

Wernisaż wystawy zdjęć Sebastiana Dziekońskiego. Foto-Video

by Świnoujście w sieci

Wczoraj, sobota w Galerii “ART” Miejskiego Domu Kultury o godzinie 18.00 miał miejsce wernisaż wystawy fotograficznej Sebastiana Dziekońskiego.

Na wystawie można obejrzeć zdjęcia dokumentalne wykonane przez autora podczas podróży po rejonie Autonomii Palestyńskiej oraz Turcji na których fotograf uwiecznił m.inn. zwykłe życie ludzi zamieszkujący kraj targany konfliktami.

sebastianSebastian Dziekoński jest absolwentem PWSFTViT w Łodzi i członkiem Związku Polskich Artystów Fotografików. Zawodowo związany jest z rodzinnym Świnoujściem. W swojej twórczości zajmuje się fotografią konceptualną i wideoartem, a także, jak sam to określa “bioanalizą socjologicznego funkcjonowania obrazu fotograficznego w kontekście przestrzeni i czasu”.

sebastian (2)

Jego prace wystawiane były na licznych wystawach w kraju i za granicą, a także publikowane na łamach czasopism “Fotografia”, “National Geographic”, “Tytuł Roboczy” i “Szafa”. Jest też autorem okładek kilku polskich płyt rockowych.

Wystawę można oglądać od wtorku do soboty w godz. 12.00 – 18.00.

[fb_embed_post href=”https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10153631501766974.1073743132.283752206973&type=3/” width=”550″/]

 

Fit Babcia robi formę


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW