Strona główna » Nadal w czołówce

Nadal w czołówce

W sobotnie popołudnie piłkarze ze Świnoujścia w kolejnej kolejce A-klasy zagrali mecz wyjazdowy z “Bałtykiem” Międzywodzie. Wygrana wyjazdowa pozwoliła “Prawobrzeżu” na pozostanie w czołówce drużyn. Mecz w Międzywodziu rozpoczął się od ataków gospodarzy, którzy w pierwszej połowie prowadzili 2:0. “Prawobrzeże” pokazało charakter nie pierwszy raz w meczu i strzeliło bramkę kontaktową. Jednak to gospodarze do przerwy strzelili gola na 3:1. Niestety pod koniec pierwszej połowy zawodnik ze Świnoujścia otrzymał drugą żółta kartkę co skutkowało, że musiał opuścić boisko. Jednak to “Prawobrzeże” zagrało z charakterem i pomimo gry w “dziesięciu” potrafiło strzelać kolejne bramki, grając do ostatnich minut spotkania. Ostatecznie kontrolując grę pomimo osłabienia, zespół ze Świnoujścia wywiózł trzy punkty dzięki temu drużyna UKS zajmuje 5 miejsce. W następnej kolejce 12 września “Prawobrzeże” zagra w Świnoujściu z “Koroną” Stuchowo. Początek spotkania godz. 16.00

W niedzielę zagrali również juniorzy “Marinusa-Prawobrzeże”. Młodzi piłkarze zagrali na wyjeździe z drużyną “Mewy” Resko. Pomimo prowadzenia 1:0 drużyna osłabiona wykluczeniem z gry dwóch zawodników uległa 2:1 “Mewie”. W środę odbył się również zaległy mecz juniorów w Świnoujściu. Tym razem młodzi zawodnicy ze Świnoujścia zagrali z “polonistami” z Płot. Do przerwy widniał remis, po przerwie udało się wyjść “Prawobrzeżu” na prowadzenie. Jednak 15 minut nieuważnej gry i “Polonia” strzeliła trzy bramki prowadząc w spotkaniu. Bramka napastnika ze Świnoujścia dała szansę na doprowadzanie do remisu. Pomimo atakowania bramki gości, gospodarzom nie udało się zdobyć punktów, ostatecznie przegrywając 3:4.

Sponsorem Głównym jest firma Polskie LNG S.A.
Sponsorzy- Terminal Promowy Świnoujście Sp. z o.o., Langart Dariusz Dendor, Marinus Sp. z o.o.