W poniedziałek 31 sierpnia późnym popołudniem dotarła do domu dwójka naszych zawodników, która brała udział w Mistrzostwach Europy w kickboxingu w San Sebastian w Hiszpanii.

Patrycja Pietrzakowska startowała w dwóch formułach: light contact (dozwolone uderzenie tylko powyżej pasa), gdzie niestety przegrała pierwszą walkę i odpadła z rywalizacji oraz w formule kick light (dozwolone kopnięcia w udo oraz wszystkie uderzenia powyżej pasa), w której zdobyła brązowy medal przegrywając w półfinale z rewelacyjną reprezentantką Włoch aktualną Mistrzynią Europy.

Patryk Rosiak startował w kategorii kick light, gdzie w finale nastąpiła powtórka z Mistrzostw Polski.

Patryk znów spotkał się z Michałem Adamkiem i znów niestety przegrał.

Jednak dla naszych zawodników zdobyte medale są najważniejszymi w ich dotychczasowym dorobku. Są to również pierwsze medale z Mistrzostw Europy w historii klubu. Mamy nadzieję, że w październiku dostanie powołanie na Mistrzostwa Świata Seniorów w Serbii – Mateusz Niżejewski, który dostarczy nam następnych emocji i również wróci z medalem.

S.B.3

7

8