Strona główna » Siatkarze MMKS Maraton na zgrupowaniu w Szczecinku

Siatkarze MMKS Maraton na zgrupowaniu w Szczecinku

by Świnoujście w sieci

SIATKARZE MMKS MARATON LNG ŚWINOUJŚCIE WYLEWAJĄ „ SIÓDME POTY ” NA ZGRUPOWANIU W SZCZECINKU.

maraton17 sierpnia 2015 r. młodzi siatkarze MMKS MARATON LNG Świnoujście stawili się na zgrupowaniu w Szczecinku, aby szlifować formę pod okiem szkoleniowców Krzysztofa Dobka , Karola Janaszewskiego , Artura Kulikowskiego oraz Koordynatora wojewódzkiego Zdzisława Gogola. Jak sami trenerzy mówią w poprzednim sezonie zawodnicy ze Świnoujścia postawili wysoko poprzeczkę osiągając bardzo dobre wyniki sportowe ( wiele Finałów i Medali Mistrzostw Polski w różnych kategoriach wiekowych ).

maraton

Dlatego tym bardziej przed rozpoczynającym się nowym sezonem 2015/16 trzeba bardzo dobrze się przygotować żeby wypaść jeszcze lepiej. Zajęcia w Szczecinku odbywają się 2,3 razy dziennie w bardzo dobrze przygotowanych obiektach. Korzystamy z trzech hal sportowych oraz siłowni. Zajęcia odbywają się również w terenie i na wodzie ( kajaki ), a o zdrowie zawodników dba fizjoterapeuta Karol Śliwiński.

maraton

Na zgrupowaniu znajdują się chłopcy, którzy trenują podzieleni na 3 grupy: młodzik, kadet, junior. Oprócz zajęć techniczno- taktycznych, przygotowania siłowego i kondycyjnego zawodnicy MMKS MARATON LNG Świnoujście rozgrywają też gry kontrolne między innymi ze znajdującą się na zgrupowaniu w Szczecinku drugo ligową drużyną „ ESPADONU ” Szczecin. W planach wrześniowych jest przewidziana dalsza praca nad szlifowaniem formy oraz Turnieje towarzyskie w Międzyrzeczu ( junior ), Zielonej Górze ( II liga ), Świeciu ( kadet ), Świnoujściu oraz możliwa niespodzianka – wyjazd na Międzynarodowy turniej do Norwegii.

maraton

 

Trenerzy liczą, że wylane hektolitry potów i godziny spędzone na ciężkich treningach przyniosą spodziewane efekty i wysoką formę w nadchodzącym nowym sezonie.

Tunel w Świnoujściu #KtoMożeNadMorze


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

18 − 2 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW