36 Półmaraton Szczeciński z naszymi biegaczami.

Wczoraj, niedziela 30 sierpnia 2015r w Szczecinie odbyła się już 36 edycja jednego z najstarszych półmaratonów w Polsce, w tym roku pod hasłem “Złap wiatr w żagle”.
Biegacze zmagali się na dwóch dystansach: 10 i 21 km 97,5 metra.
Bieg na dłuższym dystansie wygrał Marcin Fehlau z Poznania (1:10:47), drugie szczecinianin Zbigniew Murawski (1:15:01)
Najlepszą kobietą w 36. PKO Półmaratonie w Szczecinie była Małgorzata Pazda-Pozarska (1:28:48), drugie miejsce zajęła młoda świnoujścianka Katarzyna Cygan, która wynikiem 1:29:37 zajęła pierwsze miejsce w swojej kategorii wiekowej k-20, zaś drugie miejsce jako kobieta..GRATULACJE.
Na 10 kilometrów pierwszy linię mety minął Bartosz Nowicki z MKL-u Szczecin (0:32:25), a najszybszą kobietą na tym dystansie została szczecinianka Monika Andrzejczak (0:40:21).
Tradycyjnie już w imprezie biegowej w Szczecinie wzięła dział duża grupa biegaczy z naszego miasta, w tym reprezentacja portalu e-świnoujście…….wszystkim biegaczom serdecznie gratulujemy ukończenia biegu oraz osiągniętych “życiówek”.

Przy okazji przypominamy, że w najbliższą sobotę 05. września kolejne już biegowe święto u nas w Świnoujściu, wystartuje 36. edycja Międzynarodowego Maratonu Uznamskiego Świnoujście-Wolgast oraz 25. edycja Półmaratonu Wolgast ( ze stadionu w Wolgaście).