W ramach różnorodnych imprez związanych z obchodami 135. rocznicy powstania wyspy Karsibór (po przekopaniu Kanału Piastowskiego i odcięciu od Uznamu), Stowarzyszenie Karsibór i Klub Biegacza Jogging organizują Bieg Karsiborski o Puchar Prezydenta Świnoujścia.

I Bieg Karsiborski

Zapisy tylko drogą elektroniczną do dnia 15.08.2015r. na adres amrozek53@wp.pl (przesłać tylko informację o woli startu oraz podać: imię, nazwisko, datę urodzenia, adres i numer telefonu komórkowego). Uczestnictwo bezpłatne. Wydawanie numerów startowych od 12:30 na placyku karczmy „Rybaczówka”. Start do biegu o 14:00 dnia 22. sierpnia (sobota).

Trasa liczy 8,3 km i wiedzie nawierzchnią naturalną duktami leśnymi i wzdłuż Kanału Piastowskiego (start i meta przy „Rybaczówce”).

I Bieg Karsiborski

Dla zwyciężczyni i zwycięzcy – Puchar Prezydenta Świnoujścia, dla pierwszych sześciu zawodniczek i zawodników – nagrody rzeczowe (ich wykaz wkrótce – ufundowane między innymi przez Unity Line, PŻB, Nadleśnictwo Międzyzdroje, Filharmonię Szczecińską i Stowarzyszenie Kupców i Handlowców). Wszyscy uczestnicy otrzymują medale, gadżety oraz poczęstunek. Regulamin biegu będzie dostępny już wkrótce.

W załączeniu trasa biegu.

Ze sportowym pozdrowieniem Andrzej M