Strona główna » Poszukiwania za 68-letnią Marią Koczanowską, której zaginięcie zgłoszono w minionym tygodniu, zostają odwołane z powodu odnalezienia kobiety.

Poszukiwania za 68-letnią Marią Koczanowską, której zaginięcie zgłoszono w minionym tygodniu, zostają odwołane z powodu odnalezienia kobiety.

by Daniel SZYSZ

Poszukiwania za 68-letnią Marią Koczanowską, której zaginięcie zgłoszono w minionym tygodniu, zostają odwołane z powodu odnalezienia kobiety.


Świnoujscy policjanci prowadzą poszukiwania za 68-letnią Marią Koczanowską, której zaginięcie zgłoszono w minionym tygodniu. Kobieta 15 czerwca 2015 roku wyszła z domu w Świnoujściu i do tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Jak ustalili policjanci, 68-letnia Maria Koczanowska ostatni raz była widziana 15 czerwca 2015 roku około godziny 7.00, kiedy opuszczała mieszkanie w Świnoujściu. Od tego czasu kobieta nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Zaginiona jest bardzo szczupłej budowy ciała, wzrostu około 158 cm, twarz owalna, włosy krótkie brązowe, oczy szare, nie posiada uzębienia. 68-latka jest chora, ma kłopoty z mową.

Policjanci apelują do wszystkich, którzy mogą mieć jakiekolwiek informacje dotyczące zaginionej Marii Koczanowskiej o kontakt z najbliższą jednostką Policji lub pod nr 997 oraz 112.

Oficer prasowy KMP w Świnoujściu

st. asp. Beata Olszewska

Oceń ten atrykuł
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)Tunel w Świnoujściu w czasie ulewy, jak to wygląda w środku ? Film z tunelu po oberwaniu chmury


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

dwadzieścia − czternaście =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.