Strona główna » Pod latarnią najciemniej! zniszczona tablica pod UM

Pod latarnią najciemniej! zniszczona tablica pod UM

by Świnoujście w sieci

Na początku kwietnia na oficjalnej stronie miasta mogliśmy przeczytać – Po raz kolejny dali o sobie znać wandale. Tym razem uszkodzili tablicę informacyjną, która zamontowana jest na naszym popularnym wiatraku. I znów za czyjąś głupotę zapłacimy my wszyscy mieszkańcy Świnoujścia… Osiem elewacyjnych i pięć wolno stojących szklanych tablic informacyjnych zamontowano na obiektach turystycznych oraz historycznych w mieście pod koniec grudnia ubiegłego roku…………………………

tablica
Jak widać na foto wandale po raz kolejny dali znać o sobie…który to już raz ? tym razem zniszczona została tablica stojąca pod Urzędem Miasta !
cytujemy dalej : Ktoś powie, że szkło łatwo jest uszkodzić.
– Ale nie to, z jakiego wykonane są te tablice – dodają pracownicy Wydziału Promocji, Turystyki, Kultury i Sportu Urzędu Miasta Świnoujście. – Jest to szkło specjalnie hartowane, klejone, o grubości około 12 mm. Bardzo trwałe. Wandale musieli się natrudzić……..
To chyba jakiś ponury żart? zniszczona tablica pod Magistratem to obraz nędzy i rozpaczy, jak widać 12 mm to za mało dla świnoujskich wandali!
Po raz kolejny zapytamy: czy warto było wydawać ponad 18 tys. złotych za tablice i płacić za każdą naprawę po kilkaset złotych skoro tego nikt (jak widać) nie pilnuje?

Świnoujście. Ogrody działkowe jak pola ryżowe – Ktoś się tym zajmie ??


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

dwadzieścia − dwanaście =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW