Strona główna » Miasteczko TVN opuszcza dziś Świnoujście. Foto-Video

Miasteczko TVN opuszcza dziś Świnoujście. Foto-Video

by Świnoujście w sieci

Przez trzy dni na świnoujskiej plaży gościło miasteczko TVN, w wyznaczonych strefach, w ciągu dnia można było odpocząć i zrelaksować się, a wieczorem wziąć udział w imprezach tanecznej w specjalnie przygotowanym namiocie klubowym.

Dziś miasteczko kończy swoją działalność o godzinie 17.00 , kolejne miejscowości do których zawita to – Szczecinek, Kołobrzeg, Mielno, Darłowo, Ustka, Jastarnia i Olsztyn.

tvn
W ramach Projektu Plaża wszyscy odwiedzający miasteczko TVN mogli również wziąć udział w trzeciej edycji ogólnopolskiej akcji społecznej T-Mobile „Pomoc Mierzona Kilometrami”.

tvn

 

Główną koncepcją strefy T-Mobile będzie zainspirowanie odwiedzających ideą projektu oraz jej bohaterami, która mobilizuje wszystkich do wspólnej aktywności fizycznej w celu zebrania największej liczby kilometrów w historii. Wszystko po to aby pomóc dzieciom niepełnosprawnym ruchowo, podopiecznym Fundacji TVN „Nie jesteś sam”.

[fb_embed_post href=”https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10153457438476974.1073743034.283752206973&type=3/” width=”550″/]

 

Świnoujście. Musisz to zobaczyć !!


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

3 × jeden =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW