Strona główna » ŻUBROWISKA w Pratenow – ŚWIRY zapraszają

ŻUBROWISKA w Pratenow – ŚWIRY zapraszają

by Świnoujście w sieci

ŚWINOUJSKA INICJATYWA ROWEROWA „ŚwIR” czyli ODDZIAŁ MORSKI PTTK W ŚWINOUJŚCIU oraz DOBRE SKLEPY ROWEROWE – Mirella Winiarska WYPOŻYCZALNIA ROWERÓW „GINO” – Barbara Łopuska zapraszają na trasę rowerową skierowaną dla turystów przyjezdnych jak i mieszkańców Świnoujścia.

Wycieczka odbędzie się w niedzielę dnia 28.06.2015 r. na trasie do
ŻUBROWISKA w Pratenow.
o długości 41,6 km

Uczestnictwo w imprezie jest dobrowolne i na własne ryzyko, a organizator nie ponosi odpowiedzialności za zaistniałe skutki zdarzenia. Wycieczka jest ubezpieczona przez organizatorów. Zgłoszenie na imprezę stanowi akceptację niniejszego regulaminu i zobowiązanie do jego przestrzegania.

Osoba uczestnicząca po raz pierwszy wypełnia jedynie KARTĘ ZGŁOSZENIA podając w niej dane personalne oraz PESEL, które to dane są niezbędne przy ubezpieczeniu wycieczki.
Przy kolejnych wycieczkach wystarczy tylko powiadomić organizatorów o chęci uczestnictwa (zalecany mail – rex44@onet.pl)
Wypożyczalnia rowerów „GINO” udzielać będzie rabatu przy wypożyczaniu rowerów na wycieczkę.

OPŁATA STARTOWA – 5.00 zł oraz 6 euro za wstęp do żubrowiska, kiełbaskę z grilla, chleb oraz napoje. Zgłoszenia najpóźniej do piątku (26.06.2015) gdyż organizatorzy muszą podać ilość uczestników by przygotować kiełbaski.

Organizatorzy poprowadzą trasę w taki sposób, że każdy z uczestników pokona dystans 41,6 km tak by nie pobłądził. Trasa w zdecydowanej większości prowadzi drogami przyjaznymi dla rowerów, co pozwoli w pełni poznać uroki wyspy Uznam ze szczególnym uwzględnieniem zagrody pokazowej żubrów w Pratenow.

Powrót przewidywany jest na około godz. 16.00 – 17.00.

Zapisy (karty zgłoszeń) na imprezę przyjmowane będą w Wypożyczalni Rowerów “GINO”- Barbara Łopuska ul.Komandorska 1/b (obok wieży telewizyjnej) (609-144-367), w Centrum Informacji Turystycznej Plac Słowiański 6/1 (91-322-49-99 lub 91-327-16-30). oraz w Sklepie Rowerowym Mirella Winiarska ul.Monte Cassino 2 (91-322-42-55).
Zapisy przyjmowane będą również telefonicznie (887-464-804) lub e-mailem – rex44@onet.pl (zalecane)

Regulamin, relacja i fotogaleria umieszczone będa na oficjalnym profilu Facebook –
ŚWINOUJSKA INICJATYWA ROWEROWA
oraz na naszej stronie internetowej – www.swiry.webd.pl

Ilość zgłoszeń jest ograniczona (30 osób) względami bezpieczeństwa. Każdy uczestnik otrzymuje dyplomik potwierdzający przebytą trasę.

Zbiórka w niedzielę dnia 28.06.2015 r. o godz. 10.00
na przystanku kolejki UBB przy ul.11 Listopada w Świnoujściu.
Do zobaczenia na trasie, którą opracowali
Honorowi Przodownicy Turystyki Kolarskiej PTTK Nr 4137 i 4136
Alina i Wiesław Król

Kolejna wycieczka odbędzie się w dniu 05.07.2015 r. (niedziela). Szczegóły podane zostaną na stronie – www.swiry.webd.pl – na którą zapraszamy.

Tunel w Świnoujściu #KtoMożeNadMorze


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

dwanaście + 16 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW