Strona główna » Mieszkańcy: czy nasze dzieci muszą na to patrzeć ?! Wasza Informacja

Mieszkańcy: czy nasze dzieci muszą na to patrzeć ?! Wasza Informacja

by Świnoujście w sieci

Do naszej redakcji na info@e-swinoujscie.pl nadchodzą od dłuższego czasu niepokojące sygnały od mieszkańców tzw. Galeriowca usytuowanego przy ulicy Konstytucji 3 Maja i okolicznych budynków, którzy alarmują – mieszkamy wśród meneli, pijaków, naciągaczy i innego elementu.
– Nie można spokojnie wyjść z domu do miasta, jesteśmy zaczepiani i nagabywani o pieniądze albo o papierosy w razie odmowy padają pod naszym adresem wyzwiska, pod naszymi klatkami cuchnie moczem, leżą butelki albo pijani menele!

menele20150614-DSCN8466
– “Towarzystwo” przeważnie koczuje pod galeriowcem lub jego okolicy, mają ku temu powód w okolicy kilka sklepów monopolowych w których się zaopatrują i w których “Zakaz Sprzedaży Alkoholu Osobom Nietrzeźwym” nie obowiązuje….nawet jak się wczołgają to też zostają obsłużeni, prym wiedzie sklep monopolowy na rogu prowadzący swoją działalność od wielu lat ?!

menele20150614-Zdjęcie-0002
– Bywa też tak, że cały dzień i całą noc odbywają się głośne libację a rano na chodnikach i ulicach leży pełno rozbitego szkła, dzieci przestały wychodzić na dwór, żeby nie być narażonym na takie widoki a my rodzice po prostu boimy się o nie, kolejne interwencje służb nic nie dają, czy jest to kolejny wstydliwy problem w naszym mieście którego nikt nie jest w stanie rozwiązać? – pyta czytelniczka.
Przypominamy, że w każdej chwili możemy poprosić o pomoc Policję lub Straż Miejską dzwoniąc pod numer telefonu:
– Policja 997 lub 112
– Straż Miejska 913219940

Świnoujście. Ogrody działkowe jak pola ryżowe – Ktoś się tym zajmie ??


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

dwa × cztery =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW