Działki budowlane na sprzedaż w miejscowości Wicko i Lubin,  gmina Międzyzdroje – zabudowa mieszkaniowa i zabudowa usługowa.

W poniedziałek otwarcie wystawy w Klubie 8 Flotylli Obrony Wybrzeża

0 comment

ŚWINOUJŚCIE W LITERATURZE – Taki tytuł nosi wystawa zorganizowana przez Towarzystwo Przyjaciół Świnoujścia i Klub 8 Flotylli Obrony Wybrzeża.

Nigdy nie było w naszym mieście takiej wystawy. Jubileusz 250-lecia nadania praw miejskich i 70 lat polskiego Świnoujścia to znakomita okazja pokazania dorobku literackiego byłych i obecnych mieszkańców naszego miasta.
Organizatorzy cieszą się, że po raz pierwszy udało się zorganizować prezentację wydawnictw ze zbiorów biblioteki Klubu 8 FOW i osób prywatnych. Oprócz wydawnictw autorów mieszkających w Świnoujściu, piszący o Świnoujściu oraz autorów związanych kiedyś z naszym miastem.
Podczas otwarcia wystawy będzie okazja porozmawiania z autorami. Swoje przybycie potwierdzili Jarosław Molenda, Bartosz Łapiński i Jerzy Łapiński, dr Józef Pluciński, Stanisław Maria Szczepański, Andrzej Sokołowski oraz członkowie Klubu Literackiego „Na Wyspie”.

Otwarcie wystawy w Klubie 8 Flotylli Obrony Wybrzeża (dawniej Garnizonowy) przy
ul. Piłsudskiego w poniedziałek 15 czerwca o godz. 17-tej.

Organizator TPŚ


Świnoujście

Zobacz więcej - Polecamy

Leave a Comment

dziewięć + 6 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this:

Wyłącz program blokujący reklamy

Używasz programu blokującego reklamy - Wyłącz go jeżeli chcesz odpadać tą witrynę Redakcja Świnoujście w sieci
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LmZhY2Vib29rLmNvbS9wbHVnaW5zL2xpa2UucGhwP2hyZWY9aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuZmFjZWJvb2suY29tJTJGZXN3aW5vdWpzY2llJndpZHRoPTQ1MCZsYXlvdXQmYWN0aW9uJnNpemUmc2hhcmU9dHJ1ZSZoZWlnaHQ9MzUmYXBwSWQiIHdpZHRoPSI0NTAiIGhlaWdodD0iMzUiIHN0eWxlPSJib3JkZXI6bm9uZTtvdmVyZmxvdzpoaWRkZW4iIHNjcm9sbGluZz0ibm8iIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW49InRydWUiIGFsbG93PSJhdXRvcGxheTsgY2xpcGJvYXJkLXdyaXRlOyBlbmNyeXB0ZWQtbWVkaWE7IHBpY3R1cmUtaW4tcGljdHVyZTsgd2ViLXNoYXJlIj48L2lmcmFtZT4=