Strona główna » W poniedziałek otwarcie wystawy w Klubie 8 Flotylli Obrony Wybrzeża

W poniedziałek otwarcie wystawy w Klubie 8 Flotylli Obrony Wybrzeża

by Świnoujście w sieci

ŚWINOUJŚCIE W LITERATURZE – Taki tytuł nosi wystawa zorganizowana przez Towarzystwo Przyjaciół Świnoujścia i Klub 8 Flotylli Obrony Wybrzeża.

Nigdy nie było w naszym mieście takiej wystawy. Jubileusz 250-lecia nadania praw miejskich i 70 lat polskiego Świnoujścia to znakomita okazja pokazania dorobku literackiego byłych i obecnych mieszkańców naszego miasta.
Organizatorzy cieszą się, że po raz pierwszy udało się zorganizować prezentację wydawnictw ze zbiorów biblioteki Klubu 8 FOW i osób prywatnych. Oprócz wydawnictw autorów mieszkających w Świnoujściu, piszący o Świnoujściu oraz autorów związanych kiedyś z naszym miastem.
Podczas otwarcia wystawy będzie okazja porozmawiania z autorami. Swoje przybycie potwierdzili Jarosław Molenda, Bartosz Łapiński i Jerzy Łapiński, dr Józef Pluciński, Stanisław Maria Szczepański, Andrzej Sokołowski oraz członkowie Klubu Literackiego „Na Wyspie”.

Otwarcie wystawy w Klubie 8 Flotylli Obrony Wybrzeża (dawniej Garnizonowy) przy
ul. Piłsudskiego w poniedziałek 15 czerwca o godz. 17-tej.

Organizator TPŚ

Tunel w Świnoujściu #KtoMożeNadMorze


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

dziewięć + cztery =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW