Strona główna » Marian Zwierzchowski „Twarze i przestrzenie” Foto-Video

Marian Zwierzchowski „Twarze i przestrzenie” Foto-Video

by Świnoujście w sieci

Dziś, piątek w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu o godzinie 17.00 nastąpiło otwarcie wystawy malarstwa pt. „Twarze i przestrzenie”, której autorem jest Pan Marian Zwierzchowski – malarz, grafik, projektant form przemysłowych, nauczyciel, technolog i podróżnik – obecnie mieszkający w Świnoujściu.
Wystawa będzie dostępna do 31 lipca.

Kamil Zwierzchowski – urodzony w 1944 roku. Kończy puławskie Liceum im. A.J.Czartoryskiego i po krótkim pobycie na wrocławskiej PWSSP i dyplomie WSP w Krakowie rozpoczyna pracę nauczycielską.
Wystawiał w Puławach, Kazimierzu, Lublinie, Gorzowie Wlkp., Krakowie, Wrocławiu, Suchej Beskidzkiej, Makowie Podhalańskim i Świnoujściu.

Marian Zwierzchowski
Od roku 1981 przebywa w Niemczech, gdzie tworzy i pracuje zawodowo jako grafik designer. Jako członek Towarzystwa Sztuki w Hofgeismar oraz Towarzystwa Sztuki w Heilbronn bierze udział w licznych wystawach tych towarzystw.
Wystawiał w Kassel, Hofgeismar, Heilbronn, Oedheim, Stuttgarcie, Augsburgu, Bad Nauheim, Cuxhaven, Nordenham, Bergen, Herne, Pfullendorfie i Eidhoven/Holandia.
Od roku 2006 mieszka i pracuje twórczo w Świnoujściu, bierze udział w licznych plenerach i wystawach w kraju i za granicą.

ZWIERZCHOWSKI
Aktywnie współpracuje z Galerią „ART” w Świnoujsciu, bierze udział w cyklicznych wystawch „KUNST OFFEN” i „KUNST HEUTE” oraz uczestniczy w Programie Współpracy Transgranicznej Południowy Bałtyk 2007-2013 „FOUR CORNERS”.
Jest członkiem Związku Polskich Artystów Plastyków Polska Sztuka Użytkowa.

[fb_embed_post href=”https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10153402578256974.1073742996.283752206973&type=3/” width=”550″/]

 

Tunel w Świnoujściu #KtoMożeNadMorze


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

16 − dziewięć =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW