W najbliższą niedzielę zapraszamy wszystkich miłośników jazdy na rowerze i aktywnego wypoczynku ale także honorowych dawców krwi do udziału w wyjątkowej, bo organizowanej z okazji 250-tych urodzin naszego miasta – masie krytycznej!

O godz. 9:30 spotykamy się na pl. Mickiewicza (pod Urzędem Miasta) gdzie po krótkiej rejestracji uczestników każdy otrzyma jubileuszową koszulkę! Ruszamy o 10:00 przez centrum miasta i dzielnicę nadmorską w stronę Placu Wolności, aby przekonać tych jeszcze nieprzekonanych jak rowerowe jest nasze Świnoujście! Na Placu Wolności czekać na nas będzie Policja 😉 aby zainteresowanym oznakować jednoślady. Co więcej, od godziny 10 będzie trwała akcja Honorowego Oddawania Krwi pod hasłem: „Oddaj krew, podaruj życie” a o godzinie 11 dla zwieńczenia akcji w górę poszybuje setka balonów! Na placu czeka na uczestników także szereg innych atralcji!

Po przyjeździe na Plac Wolności, wśród uczestników rozlosowane zostaną gadżety promocyjne, w tym monografia wydana z okazji 250-lecia nadania praw miejskich
i okolicznościowa moneta!

Trasa: pl. Mickiewicza, Wojska Polskiego, Konstytucji 3 Maja, Marynarzy, Wybrzeże Władysława IV, Chrobrego, Uzdrowiskowa, Żeromskiego, Orkana, Sienkiewicza, Matejki, Chopina, Piłsudskiego, Plac Wolności.

Zapraszamy do udziału mieszkańców i turystów!
koszulka