Strona główna » Mini – Mundial 2015 rozegrano w Świnoujściu. Zobacz Foto-Video

Mini – Mundial 2015 rozegrano w Świnoujściu. Zobacz Foto-Video

by Świnoujście w sieci

Albania, Kostaryka, Izrael, Japonia ,Iran, Francja, Japonia, Grecja, Szwajcaria, Serbia, Urugwaj – to zespoły , które dziś na bocznym boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Matejki rozegrały swoje mecze eliminacyjne, a wszystko to w ramach kolejnej edycji Mini Mundialu, który w tym roku po raz pierwszy zagościł w naszym mieście. Turniej rozpoczął się o godzinie 10.00.

W dniu 17 kwietnia na antenie TVP Szczecin odbyło się uroczyste losowanie piłkarskiego turnieju Mini Mundial 2015. – turnieju województwa zachodniopomorskiego, w którym w każdej drużynie wspólnie grać muszą chłopcy i co najmniej dwie dziewczynki.

mundial

 

Losowanie wyłoniło drużyny narodowe, jakie oficjalnie przez całą imprezę reprezentować będą poszczególne zgłoszone do imprezy drużyny. W tym gronie pojawiło się po raz pierwszy 12 ekip ze Świnoujścia. A dokładnie po 6 w kategoriach wiekowych III-IV oraz V-VI klas szkół podstawowych. Wszystkie ekipy zostały ubrane przez sponsorów w stroje kolorystycznie odpowiadające drużynom, które przydzielił im los.

mundial
To już 5. edycja imprezy i po raz pierwszy eliminacje odbędą się w aż 10 gminach naszego województwa. Wielki finał planowany jest 8 czerwca na głównej płycie boiska Pogoni w Szczecinie.

mini-mundial (2)
Przed rokiem zwycięzcy całej edycji w obu kategoriach w nagrodę pojechali na mecz Polska- Niemcy w eliminacjach mistrzostw Europy. Ten pamiętny, pierwszy w historii, wygrany przez naszą reprezentacją.

[fb_embed_post href=”https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10153319160536974.1073742944.283752206973&type=1/” width=”550″/]

 

Fit Babcia robi formę


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

19 + trzynaście =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW