Strona główna » Skateboarding, BMX, longboarding

Skateboarding, BMX, longboarding

by Świnoujście w sieci

Świetna atmosfera, skateboarding, BMX, longboarding i blisko 30 uczestników – tak w kilku słowach można opisać spotkanie na skateparku w Świnoujściu uczestników, którzy biorą udział w autorskim programie Pracowni Motywacja i Działanie pn. go!pro.Art.notDrugs – SKATE EDITION.
Program lobbuje aktywnemu stylowi życia, PRZECIWDZIAŁA BIERNOŚCI I NUDZIE, kieruje uwagę na to, jak ważne jest zdrowe ciało i zdrowy duch.

3
Załoga Pracowni skupiła młodzież z Międzyzdrojów, Wolina jaki i samego Świnoujścia. Radek Stypczyński i Paweł Ratajczak – zaproszeni riderzy ze Skate-Europe.Com dostosowali techniki jazdy do poziomu zaawansowania uczestników. Była to również okazja do zainspirowania się umiejętnościami jaką daje skateboarding poprzez pokazanie umiejętności korzystania z całej powierzchni skateparku.
Na fanpage Motywacja i Działanie niebawem ukażą sie z tego wydarzenia nagrania, już dziś zapraszamy do śledzenia strony. Zapisy do programu mają charakter ciągły, koordynatorem jest Justyna tel. 699654608
/MID

Tunel w Świnoujściu #KtoMożeNadMorze


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

cztery − 2 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW