Strona główna » ,,Niesamowity sezon siatkarzy SOS i MMKS/LNG „MARATON” Świnoujście”

,,Niesamowity sezon siatkarzy SOS i MMKS/LNG „MARATON” Świnoujście”

by Świnoujście w sieci

Jest to bardzo dobry, jak nie najlepszy sezon w historii siatkarzy Maratonu, G.P.1, SMS-u i SOS w jednym. Otóż w bieżącym sezonie 2014/2015 Świnoujscy Siatkarze wygrali we wszystkich rozgrywkach wojewódzkich – zdobywając złote medale w Gimnazjadzie, Licealiadzie, w kategoriach Młodzików, Kadetów i Juniorów, a także w wojewódzkim Finale SOS wygrywając we wszystkich kategoriach młodzieżowych.

Maraton junior

Na tych tytułach nie poprzestali. W czerwcu będą brali udział w Finałach Mistrzostw Polski na poziomie Gimnazjum i Szkół Średnich z dużymi szansami na medale, a w Klubowej siatkówce zespół Juniorów zakończył rozgrywki w Półfinale Mistrzostw Polski i został sklasyfikowany na 9-tym miejscu w Polsce. Natomiast Młodzicy Maratonu i Kadeci zakwalifikowali się po wielu Turniejach eliminacyjnych do Finałów Mistrzostw Polski i jak powiedzieli młodzi adepci z Naszego Miasta, że to nie koniec ich dobrej passy zwycięstw!!! Już w najbliższy weekend w dn.1-3 maja Młodzicy będą walczyć o medale w Tarnowie Podgórnym.

Maraton kadet

 

Przypomnę, że do tego etapu rozgrywek dotarli bez porażki, a nawet bez straty seta! Natomiast Kadeci przechodząc całe sito eliminacji zakwalifikowali się do takiego samego Finału M.P. z jedną porażką (1:3)z ,,Treflem” Gdańsk. I jak sami mówią mogą być ,,Czarnym Koniem” w/w Finałów, które odbędą się w dalekim Kętrzynie w dn.6-10 maja. Trzeba też niewątpliwie dodać, że nie było by tych sukcesów bez ciężkiej pracy i wielu wyrzeczeń całego sztabu szkoleniowego, który pracuje z tą fantastyczną młodzieżą w osobach: Dobka Krzysztofa, Kulikowskiego Artura, Janaszewskiego Karola, Wysockiego Emila, Nowaka Tomasza Koordynatora Gogola Zdzisława, Dyrektora Mędrka Bogusława i Fizioterapeuty Śliwińskiego Karola oraz Kierownika Kosika Jerzego. Z niecierpliwością będziemy czekać na dobre wieści z parkietów całej Polski, a jak spłentował to Trener Dobek K.-jest to sukces, który nie może przejść bez echa w Naszym Mieście i mamy nadzieję, że siatkówka stanie się już niedługo grą zespołową numer 1 w Świnoujściu, a może i w Polsce!

Świnoujście. Ogrody działkowe jak pola ryżowe – Ktoś się tym zajmie ??


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

dziewiętnaście − dziewięć =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW