Strona główna » Nasza Flota zatopiła Łódź ( Widzew) 2:0 ( 0:0 ). FOTO

Nasza Flota zatopiła Łódź ( Widzew) 2:0 ( 0:0 ). FOTO

Flota Świnoujście wygrała wczoraj ( sobota) zasłużenie z Widzewem Łódź 2:0 ( 0-0), wszystkie bramki padły w drugiej połowie.
Zawodnicy Widzewa zagrali bardzo słabo, obrona popełniała proste błędy, ten mecz pokazał, że z taką grą Widzewiacy nie mają czego szukać w I lidze!
1-0 Dawid Kort 50 min.
2-0 Arkadiusz Reca 71 min.

flota

Flota Świnoujście: Łukasz Sapela, Arkadiusz Reca, Michał Stasiak, Łukasz Sołowiej, Przemysław Kocot, Daniel Bujok, Tomasz Margol (90 Dawid Kort), Daniel Brud, Paweł Lisowski, Keon Daniel, Charles Uchenna Nwaogu (90 Kacper Wróblewski).
Rezerwowi, którzy nie grali: Marcin Skrzeszewski, Michał Nowak, Sebastian Kwiatkowski.
Trenerzy: Romuald Szukiełowicz, Rafał Pawlak.
Kierownik drużyny: Leszek Zakrzewski.

flota

Widzew Łódź: Maciej Krakowiak, Arkadiusz Kasperkiewicz, Krystian Nowak, Konrad Wrzesiński, Kosuke Kimura, Piotr Mroziński (63 Bartłomiej Kasprzak), Szymon Zgarda (63 Rok Štraus), Tsubasha Nishi (64 Tomasz Lisowski), Veljko Bartović, Mateusz Rybicki, Dawid Kwiek.
Rezerwowi, którzy nie grali: Matko Perdijić, Julien Tadrowski, Maksymilian Rozwandowicz, Marcin Kozłowski.
Trenerzy: Wojciech Stawowy, Krzysztof Przytuła, Marcin Cabaj.