Strona główna » Policja Świnoujście – Kolejny diler w rękach Policji

Policja Świnoujście – Kolejny diler w rękach Policji

by Świnoujście w sieci

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu zatrzymali kolejnego dilera narkotyków. W mieszkaniu 28-latka znaleźli amfetaminę, marihuanę, wagę do ważenia narkotyków oraz kilkadziesiąt woreczków strunowych. Zatrzymanemu grozi kara pozbawienia wolności do lat 2.

Zatrzymanie jest efektem prowadzonych systematycznie działań operacyjnych, które mają na celu eliminowanie z rynku narkotyków. W ich wyniku świnoujscy policjanci ustalili, że 28-letni mężczyzna posiada w mieszkaniu narkotyki, które rozprowadza na terenie miasta. Policjanci zdecydowali o jego zatrzymaniu.

Do zatrzymania doszło w środę w pobliżu miejsca zamieszkania 28-latka. W trakcie przeszukania zajmowanego przez mężczyznę mieszkania, mundurowi w komodzie znaleźli różnej wielkości woreczki z marihuaną i amfetaminą, a także przedmioty świadczące o tym, że mógł być dilerem: m.in. wagę do ważenia narkotyków oraz kilkadziesiąt woreczków strunowych. Policjanci zabezpieczyli do sprawy także pieniądze zatrzymanego w kwocie blisko 1.500 zł.

20150410_1

28-letni mieszkaniec Świnoujścia jest znany Policji i był już wcześniej karany za podobne przestępstwa. Mężczyzna dziś usłyszał zarzuty wewnątrzwspólnotowego nabycia środków odurzających z terenu innego kraju i przywozu ich na terytorium Polski oraz posiadania ilości narkotyków, do których się przyznał.

Sprawą 28-latka zajmie się teraz świnoujski sąd. Za popełnienie przestępstw mężczyźnie grozi kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

Oficer prasowy KMP w Świnoujściu

st. asp. Beata Olszewska

Tunel w Świnoujściu #KtoMożeNadMorze


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

2 × cztery =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW