Strona główna » Wyniki III Biegu Wielkanocnego. Foto-Video

Wyniki III Biegu Wielkanocnego. Foto-Video

W samo południe, słonecznej Wielkiej Soboty 04. kwietnia przeprowadzony został III Bieg Wielkanocny, zaliczany do Międzynarodowej Ligi Biegowej Klubu Biegacza Jogging. Udział wzięło 62 zawodników. Do pokonania było 9 km (3 pętle, każda po 3 km). Trasa wiodła alejkami Parku Zdrojowego i wzgórzami wokół fosy Fortu Zachodniego.

Jedno okrążenie, a więc 3 km przebiegły trzy osoby  Ryszard Pilz (12.32), Elżbieta Stój (15.52) i Konrad Kusiński (22.22).

jogging
Na dystansie głównym (9 km) bezapelacyjnym zwycięzcą został Artur Miller, który pokonał Roberta Derdę i Kamila Mazura. Wśród pań najszybciej trasę tę pokonała Katarzyna Cygan, za którą uplasowała się Ada Szmygin i ex aequo Ola Pliś oraz Magdalena Wałaszewska. Wielu zawodników dzielą jedno lub kilkusekundowe różnice czasu co świadczy o zaciekłej walce na trasie i na finiszu.
52.Olga Adamska——————57.27

Zwyciężczyni i zwycięzca otrzymali oryginalne, cepeliowskiego rękodzieła zające, a wśród pozostałych zawodników rozlosowane zostały drobne upominki w tym jaja z naturalnego onyksu. Zawody sędziowała Agnieszka Stój, obsługę foto sprawował Sebastian Błaż, a zabezpieczenie medyczne Renata Kurowska. Przed startem wszyscy odśpiewali chóralne €žSto lat€ solenizantowi z poprzedniego dnia Ryszardowi Pilzowi €“ prezesowi Międzyszkolnego Klubu Lekkoatletycznego Maraton€. Kolejny bieg już 19. kwietnia. Będzie to €ž15€ Wokół Wolgastsee, na który Klub Biegacza Jogging zaprasza wszystkich zawodników i kibiców.