Strona główna » Przez trzy dni „całowałem klamkę” Wasza informacja

Przez trzy dni “całowałem klamkę” Wasza informacja

by Świnoujście w sieci

Do naszej redakcji zadzwonił zbulwersowany mieszkaniec naszego miasta który od środy podejmował próby obejrzenia wystawy pisanek w Galerii “ART” mieszczącej się przy Miejskim Domu Kultury.
– Przez kilka dni lokalne media szeroko rozpisywały się o wspaniałej wystawie pisanek w galerii, mając czas i czując się zaproszony poszedłem obejrzeć a może nawet kupić te “cuda”, niestety przez trzy dni ( środa, czwartek, piątek) dosłownie “całowałem klamkę” i nie tylko ja, osób zaglądających przez szybę było więcej, jestem w stanie zrozumieć, że można wyjść do toalety ale można przecież powiesić kartkę na drzwiach!
Nadmieniam, że sprawdziłem czy czasami nie można wejść od strony Placu Mickiewicza..również wszystko było pozamykane na cztery spusty?! w piątek pojawiła się kartka na drzwiach ” sobota 04.04.2015 nieczynne” !!!
Nasuwa się pytanie: na jakich zasadach funkcjonuje galeria, kto jest odpowiedzialny za taki stan rzeczy przecież na oficjalnej stronie świnoujskiego MDK zamieszczona jest informacja o godzinach otwarcia galerii ” Zapraszamy: poniedziałek – galeria zamknięta, wtorek – sobota godz. 12.00 – 18.00″ i na drzwiach galerii również….po co widnieje tam informacja która mija się z prawdą, czy nikt nie sprawuje kontroli nad tym miejscem….i wiele innych ? – kończy czytelnik.
Sygnał od czytelnika przekazujemy rzecznikowi prezydenta, żeby się ustosunkował do tej informacji i udzieli mieszkańcowi wyczerpujących odpowiedzi na zadane pytania.

Tunel w Świnoujściu #KtoMożeNadMorze


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

3 + osiemnaście =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW