Strona główna » Koncert Wiosenny z Mecenasami Kultury i Wyspiarzem Roku. Video

Koncert Wiosenny z Mecenasami Kultury i Wyspiarzem Roku. Video

by Świnoujście w sieci

Wczoraj w sali teatralnej świnoujskiego MDK odbył się koncert wiosenny połączony z wręczeniem przez Towarzystwo Przyjaciół Świnoujścia dorocznych podziękowań dla Mecenasów Kultury oraz ogłoszeniem wyboru i wręczeniem już po raz 20 przez redakcję tygodnika „Wyspiarz niebieski” tytułu „Wyspiarz Roku 2014”, którym uhonorowano Elżbietę Naklicką.

W koncercie wiosennym tradycyjnie zaprezentowała się Orkiestra Wojskowa w Świnoujściu. Wśród nagrodzonych podczas koncertu tytułami Mecenas Kultury m.in. był Urząd Miasta, Uzdrowisko Świnoujście, hotel „Cesarskie ogrody” , 8 FOW, Drukarnia Maagdruk, Państwo Filińscy , Dorota Mikulska i Henryk Podhorodecki.

naklicka
Natomiast 20 już tytułem tym razem „Wyspiarz Roku 2014” uhonorowana została Elżbieta Naklicka (dyrygent, chórmistrz, muzyk. Twórczyni i prowadząca zespoły chóralne i wokalne takie jak chóry „Logos” , Din-Don) . Niestety choroba nie pozwoliła przybyć na uroczystość E. Naklickiej w związku z czym nagrody ufundowane przez Społem PSS i prezesa Piotra Kłapacza, Kwiaciarnię ‘”Róża” Ewy Starachowskiej i grawerton od redakcji „Wyspiarza niebieskiego” odebrał Mikołaj, syn zdobywczyni tytułu.

mdk
Przypomnijmy, ze do tytułu byli nominowani w porządku alfabetycznym: Tomasz Kubik (Wolin) , Elżbieta Naklicka (Świnoujście), Krzysztof Naklicki (Świnoujście ), Jarosław Molenda (Świnoujście) i Dorota Sielewicz (Międzyzdroje. „Wyspiarza Roku 2014” wybrała natomiast 13 marca Kapituła Tytułu w skład której weszli Laureaci lat poprzednich, przedstawiciele świnoujskich mediów. Przy wyborze doliczono również dodatkowo głos internautów.

[fb_embed_post href=”https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10153190387336974.1073742869.283752206973&type=1/” width=”550″/]

 

Fit Babcia robi formę


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

trzy × 2 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW