Strona główna » Sukcesy Gimnazjum Publicznego nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Świnoujściu

Sukcesy Gimnazjum Publicznego nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Świnoujściu

by Daniel SZYSZ

Pierwszy semestr dobiegł końca. Dla uczniów Gimnazjum Publicznego nr 2 był to czas wytężonej nauki ale i również udziału w nowych projektach i przedsięwzięciach.
Uczniowie szkoły aktywnie uczestniczyli w różnorodnych konkursach organizowanych na różnych szczeblach odnosząc sukcesy.
1. Szymanowski Jakub z klasy 3A został laureatem etapu Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Niemieckiego organizowanego przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty.

2. Błaszak Oliwer z klasy 2A, Sosin Barbara z klasy 2C, Sosin Maria z klasy 3C, Szymanowski Jakub z klasy 3B zostali finalistami etapu Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Niemieckiego organizowanego przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty.

3. Kajewska Alicja z klasy 3B została finalistką etapu Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego organizowanego przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty.

4. Moskwa Monika z klasy 3B została finalistką etapu Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii organizowanego przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty.

5. Szymanowski Jakub z klasy 3A wziął udział w II etapie Konkursu organizowanego przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego z Wiedzy o Samorządzie.

6. Bubnowska Anna z klasy 2C, Raczewska Magdalena z klasy 2D, Dunajko Jakub z klasy 2A otrzymali wyróżnienie w Konkursie „Zachowaj Trzeźwy Umysł”.

7. Wesołowska Eliza z klasy 3A została laureatką w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego EDI PANDA.
Kuc Gabriela z klasy 3A, Leśnikowska Zuzanna z klasy 3A otrzymały wyróżnienie
w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego EDI PANDA.

8. Uczniowie zdobyli I miejsce i tytuł Mistrza Gimnazjady w piłce koszykowej dziewcząt.
Drużyna w składzie:
1. Wilczewska Agata klasa 3B
2. Błotna Paulina klasa 3A
3. Jalowska Pola klasa 3A
4. Augustyniak Karolina klasa 3B
5. Skoczylas Laura klasa 2C
6. Rozlepiło Natalia klasa 2C
7. Piersa Julia klasa 1B
8. Cudnik Paulina klasa C

9. Uczniowie zdobyli II miejsce w piłce koszykowej chłopców w szkolnej Gimnazjadzie.
Drużyna w składzie:
1. Gąsecki Szymon klasa 3C
2. Dunajko Jakub klasa 2A
3. Duczmański Jakub klasa 2A
4. Dmochowski Emil klasa 3B
5. Skoczylas Kacpet klasa 2C
6. Watras Oskar klasa 3A
7. Zielazek Dominik klasa 3C
8. Lotarski Jakub klasa 1C
9. Stępień Daniel klasa 3d
Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Oceń ten atrykuł
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)



Tunel w Świnoujściu w czasie ulewy, jak to wygląda w środku ? Film z tunelu po oberwaniu chmury


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

trzynaście − trzy =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.