Flota Świnoujście

I liga
u siebie
sobota, 07 marca 15.00 Olimpia Grudziądz
sobota, 21 marca 15.00 Dolcan Ząbki
sobota, 04 kwietnia 15.00 GKS Tychy
sobota, 18 kwietnia 16.00 Widzew Łódź
sobota, 02 maja 17.00 Termalica Bruk-Bet Nieciecza
sobota, 09 maja 17.00 Stomil Olsztyn
środa, 20 maja 17.00 Wisła Płock
30/31 maja 17.00 Bytovia Bytów

I liga
na wyjadach
sobota, 14 marca 17.00 GKS Katowice
sobota, 28 marca 16.00 Sandecja Nowy Sącz
sobota, 11 kwietnia 17.30 Arka Gdynia
sobota, 25 kwietnia 17.00 Miedź legnica
sobota, 16 maja 17.00 Chojniczanka Chojnice
niedziela, 24 maja 20.00 Wigry Suwałki
06/07 czerwca 17.00 Pogoń Siedlce

Klasa Okręgowa Szczecińska
u siebie
niedziela, 15 marca 15.00 Piast Chociwel
niedziela, 29 marca 14.00 Odrzanka Radziszewo
sobota, 04 kwietnia 11.30 Stal Lipiany
niedziela, 19 kwietnia 12.00 Ina Ińsko
niedziela, 03 maja 12.00 Kłos Pełczyce
niedziela, 17 maja 17.00 Orkan Suchań
niedziela, 31 maja 15.00 Jeziorak Szczecin
niedziela, 14 czerwca 11.00 Pomorzanin Nowogard

Klasa Okręgowa Szczecińska
na wyjadach
21/22 marca Zorza Dobrzany
11/12 kwietnia Unia Dolice
25/26 kwietnia Gavia Choszczno
09/10 maja Polonia Płoty
23/24 maja Morzycko Moryń
06/07 czerwca Sparta Węgorzyno
sobota, 20 czerwca 17.00 Błękit Pniewo

Wojewódzka Liga Juniorów Starszych
u siebie
sobota, 14 marca 11.30 Gwardia Koszalin
sobota, 21 marca 11.00 Kotwica Kołobrzeg
sobota, 11 kwietnia 12.00 Chemik Police
sobota, 25 kwietnia 12.00 Energetyk Gryfino
sobota, 23 maja 12.00 Salos Szczecin
sobota, 06 czerwca 12.00 Kronospan Szczecin
sobota, 14 czerwca 15.00 Świt Szczecin

Wojewódzka Liga Juniorów Starszych
na wyjadach
28/29 marca Salos Szczecin
18/19 kwietnia Kronospan Szczecin
01-03 maja kwietnia Świt Szczecin
09/10 maja Gwardia Koszalin
16/17 maja Kotwica Kołobrzeg
30/31 czerwca Chemik Police
środa, 10 czerwca 15.00 Energetyk Gryfino

I klasa juniorów młodszych
u siebie
sobota, 11 kwietnia 16.00 Energetyk Gryfino
sobota, 25 kwietnia 16.00 Błekitni Stargard
sobota, 09 maja 11.00 Wybrzeże Rewalskie Rewal
sobota, 23 maja 16.00 Salos Szczecin
sobota, 06 czerwca 16.00 Kluczevia Stargard

Trampkarze grupa I
u siebie
niedziela, 12 kwietnia 11.00 Flota I – Vineta II Wolin
niedziela, 12 kwietnia 14.00 Flota II – Vineta I Wolin
niedziela, 26 kwietnia 11.00 Flota I – Vineta I Wolin
niedziela, 26 kwietnia 14.00 Flota II – Promień Żarnowo
niedziela, 10 maja 11.00 Flota I – Prawobrzeże Świnoujście
niedziela, 10 maja 14.00 Flota II – Gryf Kamień Pomorski
niedziela, 17 maja 11.00 Flota II – Flota I