Strona główna » Profilaktyczny program w zakresie przeciwdziałania uzależnieniu od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych

Profilaktyczny program w zakresie przeciwdziałania uzależnieniu od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych

by Świnoujście w sieci

Począwszy od stycznia 2015r. pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie i Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Świnoujściu pogłębili dotychczasową współpracę o organizację cyklicznych spotkań warsztatowych w ramach Profilaktycznego programu przeciwdziałania uzależnieniu od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych.
Warsztaty dla mieszkańców Świnoujścia będą dotyczyły poznania wpływu stosowania używek w czasie ciąży na zdrowie płodu i konsekwencji, których doświadczy dziecko na późniejszych etapach życia, z powodu takiego postępowania matki. W sposób szczegółowy zostanie omówiony FAS – Alkoholowy Zespół Płodowy oraz szkodliwość palenia przez kobietę będącą w ciąży. Będą także dotyczyć zapoznania z profilaktyką raka piersi i metod jego wczesnego wykrywania.
Najbliższe spotkanie odbędzie się 25 lutego br. o godzinie 10:30 w biurze MOPR przy ul. Modrzejewskiej 20.
Chętni mogą zgłaszać się do pracowników socjalnych pod numerem: 797 403 501 albo w sekretariacie MOPR tel.: (91) 322 25 460.

Świnoujście. Ogrody działkowe jak pola ryżowe – Ktoś się tym zajmie ??


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

19 − trzynaście =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW