Strona główna » Znamy już nominowanych do nagrody Tryton 2014

Znamy już nominowanych do nagrody Tryton 2014

by Świnoujście w sieci

Dziś członkowie Kapituły Nagrody Prezydenta Miasta w głosowaniu wybrali nominowanych do TRYTONA 2014. Przypomnijmy, że w kapitule oprócz przedstawicieli mediów zasiadają prezydent miasta, jego zastępcy, przewodniczący Rady Miasta oraz sekretarz miasta. – Przyznając nagrodę chcemy jako Miasto uhonorować osoby i instytucje za wybitne osiągnięcia wpływające na społeczno-kulturalną i gospodarczą aktywizację miasta, promocję jego wizerunku w kraju oraz zagranicą – mówi Prezydent Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz. – Cieszę się, że od początku, czyli już po raz dziesiąty, w Kapitule biorą udział dziennikarze. Mało tego, stanowią większość członków. Tak naprawdę więc to właśnie ich głosy decydują o tym, kto zostaje nominowany i laureatem.

tryton002
Kandydatów do nominacji zgłaszają mieszkańcy miasta oraz poszczególni członkowie Kapituły. Kolejnym krokiem jest głosowanie Kapituły, po którym wyłonienie zostają po trzech nominowanych w każdej z trzech kategorii:
– I kategoria Gospodarka i przedsiębiorczość.
– II kategoria Działalność kulturalna, społeczna, edukacja i sport.
– III kategoria Obiekt roku.

tryton003
Każdy z członków Kapituły ma prawo oddać po 5, 10 i 15 pkt. (odpowiednio pierwsze, drugie i trzecie miejsce w każdej z kategorii).
I kategoria –  nominacja przypadła w udziale: Przedsiębiorstwu Energetyki Cieplnej Sp z o. o., Zakładowi Konstrukcji i Ekspertyz “TECHMARIN Sp z o. o., Terminalowi Promowemu Świnoujście Sp. z o. o., Adriannie Kutelskiej Dom Gościnny “Ptaszarnia” Świnoujście Karsibór.

II kategoria –  nominacje otrzymali: Polskie LNG S.A., Piotr Piwowarczyk, Uczniowski Klub Sportowy “Prawobrzeże”.

III kategoria – nominację otrzymali: zadaszenie trybun widowni Amfiteatru im. Marka Grechuty, Miejską Bibliotekę Publiczną, obiekt turystyczny “Podziemne miasto na wyspie Wolin”
Ogłoszenie laureatów nagrody będzie miało miejsce na Balu Trytona w dniu 31 stycznia br. Bal odbędzie się w hotelu Interferie Medical SPA przy ul. Uzdrowiskowej.

Tunel w Świnoujściu #KtoMożeNadMorze


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

2 × 3 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW