Strona główna » Policja Świnoujście: Po kontroli drogowej trafił za kratki

Policja Świnoujście: Po kontroli drogowej trafił za kratki

by Świnoujście w sieci

Świnoujscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 47- letniego mieszkańca województwa mazowieckiego, który kierował bez uprawnień pojazdem na niemieckich numerach rejestracyjnych, niedopuszczonym do ruchu. Ponadto po sprawdzeniu mężczyzny w systemie policyjnym okazało się, że jest on poszukiwany listem gończym.

W środę po godzinie 14.00 na ulicy Niedziałkowskiego policjanci świnoujskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki Mercedes Vito na niemieckich numerach rejestracyjnych. Kierującym okazał się 47-letni mieszkaniec województwa mazowieckiego, który nie okazał mundurowym blankietu prawa jazdy. Ponadto w trakcie analizy dokumentacji pojazdu kontrolujący funkcjonariusze ustalili, że pojazd nie jest dopuszczony do ruchu na terytorium Polski.

Sprawdzenia mężczyzny w policyjnej bazie danych wykazały, że nie posiada on żadnych uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi, a także jest poszukiwany listem gończym.

Zaskoczony 47- latek został zatrzymany, a następnie przewieziony do Aresztu Śledczego. Zanim jednak tam trafił, mundurowi ukarali mężczyznę mandatami karnymi. Jego portfel zostanie uszczuplony kwotą 1.000 zł za popełnione wykroczenia, tj. kierowanie bez uprawnień pojazdem niedopuszczonym do ruchu.

Oficer prasowy KMP w Świnoujściu

st. asp. Beata Olszewska

Tunel w Świnoujściu #KtoMożeNadMorze


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

8 − jeden =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW