23 Finał WOŚP – KRAM RZECZY DZIWNYCH

0 comment

Od wielu lat Towarzystwo Przyjaciół Świnoujścia włącza się w orkiestrowe granie. Podobnie jak w latach poprzednich także tym razem serdecznie zapraszamy już 10 stycznia (sobota) od godz. 17-tej na imprezę KRAM RZECZY DZIWNYCH (dawniej Aukcja rzeczy dziwnych),
w gościnnych progach hotelu Hampton by Hilton.

Podczas kramu licytowane będą przeróżne przedmioty – czasem dziwne – ozdobne i użyteczne, ale też rejsy, masaże, zabiegi zdrowotne itp.

W tym roku KRAM zapowiada się atrakcyjnie – niektóre przedmioty przywędrowały ze Szwecji, Danii, a jeden nawet z dalekiej Australii.

Podczas Kramu otwarta będzie też Spiżarnia Babuni z pysznościami – różnymi przetworami mieszkanek naszego miasta. Warto przyjść i nie zapomnieć portfela.

A następnego dnia 11 stycznia (niedziela) od godz. 15-tej TPŚ zaprasza do Galerii ART MDK na doroczne spotkanie z ciekawymi osobami związanymi z morzem. Cykl tych spotkań pt. Twarzą do Morza” wiąże się z morskim położeniem naszego miasta.
kram wośp

Spotkamy się z pisarzem marynistą, kapitanem żeglugi wielkiej, żeglarskim mistrzem Polski w klasie ISA 407, artystą plastykiem i bursztyniarką.

Będzie też przerywnik muzyczny i pyszne ciasto, kawa i herbata.

A zatem do zobaczenia – SIE MA!


Świnoujście

Zobacz więcej - Polecamy

Leave a Comment

osiem − siedem =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this:

Wyłącz program blokujący reklamy

Używasz programu blokującego reklamy - Wyłącz go jeżeli chcesz odpadać tą witrynę Redakcja Świnoujście w sieci
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LmZhY2Vib29rLmNvbS9wbHVnaW5zL2xpa2UucGhwP2hyZWY9aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuZmFjZWJvb2suY29tJTJGZXN3aW5vdWpzY2llJndpZHRoPTQ1MCZsYXlvdXQmYWN0aW9uJnNpemUmc2hhcmU9dHJ1ZSZoZWlnaHQ9MzUmYXBwSWQiIHdpZHRoPSI0NTAiIGhlaWdodD0iMzUiIHN0eWxlPSJib3JkZXI6bm9uZTtvdmVyZmxvdzpoaWRkZW4iIHNjcm9sbGluZz0ibm8iIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW49InRydWUiIGFsbG93PSJhdXRvcGxheTsgY2xpcGJvYXJkLXdyaXRlOyBlbmNyeXB0ZWQtbWVkaWE7IHBpY3R1cmUtaW4tcGljdHVyZTsgd2ViLXNoYXJlIj48L2lmcmFtZT4=