Strona główna » Rabaty w ramach Karty Dużej Rodziny również w Świnoujściu

Rabaty w ramach Karty Dużej Rodziny również w Świnoujściu

by Świnoujście w sieci

Aż 75 procent mniej zapłacą za paszport dla swoich dzieci rodzice posiadający Kartę Dużej Rodziny. Opłata paszportowa dla dzieci do 13 roku życia wyniesie 15 zł, a dla młodzieży i dorosłych w wieku od 13 do 25 lat – 35 zł. Rodzice posiadający kartę mogą liczyć na 50-procentowe ulgi paszportowe. Zniżki w opłatach wchodzą w życie 1 stycznia 2015.

W ramach Karty Dużej Rodziny można uzyskać rabaty również m.in. w wybranych sklepach, muzeach, parkach, ośrodkach wypoczynkowych, a także przy zakupie biletów PKP. Informację o tym, w jaki sposób wyrobić kartę można uzyskać w urzędzie gminy lub miasta.

W Zachodniopomorskiem zniżki oferuje 21 podmiotów. Są to:
COS, Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Wałczu – 20% na zakwaterowanie
i wyżywienie, 20% na pływalnię, boisko, halę sportową, kort tenisowy, siłownię, zabiegi odnowy biologicznej, wypożyczenie sprzętu sportowego.
Ośrodek Wypoczynkowy “Ewunia”- Świnoujście – 10% na zakwaterowanie i wyżywienie.
Centrum Kształcenia i Wychowania Nosowo k. Koszalina – Bieskierz – 10% na zakwaterowanie i wyżywienie.
Muzeum Narodowe w Szczecinie – bilet wstępu w cenie 3 zł dla każdego posiadacza Karty Dużej Rodziny po jej okazaniu.
Nadwiślańska Agencja Turystyczna Sp. z o.o. – Ośrodek wypoczynkowy “Carbo”-Dąbki – 10% zniżki na zakwaterowanie i wyżywienie. Zakwaterowanie w pokoju 3 os. i większym – trzecia
i kolejna osoba 20% zniżki, następne osoby na dostawce lub “wspólnym spaniu” bezpłatnie (max. 2 os.). Dzieci do lat 3 bez świadczeń bezpłatnie.
Nadwiślańska Agencja Turystyczna Sp. z o.o. – Ośrodek wypoczynkowy “Marcel” – Dziwnówek-10% zniżki na zakwaterowanie i wyżywienie. Zakwaterowanie w pokoju 3 os.
i większym – trzecia i kolejna osoba 20% zniżki, następne osoby na “wspólnym spaniu” bezpłatnie (max. 2 os.). Dzieci do lat 3 bez świadczeń bezpłatnie.
Nadwiślańska Agencja Turystyczna Sp. z o.o. – Ośrodek wypoczynkowy “Za Wydmą”, Jarosławiec – 10% zniżki na zakwaterowanie i wyżywienie. Zakwaterowanie w pokoju 3 os. – trzecia osoba 20% zniżki, czwarta osoba na dostawce lub “wspólnym spaniu” bezpłatnie. Dzieci do lat 3 bez świadczeń bezpłatnie.
Nadwiślańska Agencja Turystyczna Sp. z o.o. – Ośrodek wypoczynkowy “Górnik”, Kołobrzeg -10% zniżki na zakwaterowanie, wyżywienie oraz zabiegi odnowy biologicznej i rehabilitacyjne.
Nadwiślańska Agencja Turystyczna Sp. z o.o. – Ośrodek wypoczynkowy “Jawor”, Sarbinowo -10% zniżki na zakwaterowanie i wyżywienie. Zakwaterowanie w pokoju 3 os. – trzecia osoba 20% zniżki, czwarta osoba na dostawce lub “wspólnym spaniu” bezpłatnie. Dzieci do lat 3 bez świadczeń bezpłatnie.
Nadwiślańska Agencja Turystyczna Sp. z o.o. – Ośrodek wypoczynkowy “Rybniczanka”, Świnoujście – 10% zniżki na zakwaterowanie, wyżywienie oraz zabiegi odnowy biologicznej
i rehabilitacyjne. Zakwaterowanie w pokoju 3 os. – trzecia osoba 20% zniżki, czwarta osoba na dostawce lub “wspólnym spaniu” bezpłatnie. Dzieci do lat 3 bez świadczeń bezpłatnie.
Woliński Park Narodowy, Międzyzdroje – bilet wstępu do Muzeum Przyrodniczego Wolińskiego Parku Narodowego w cenie 1,00 zł brutto od osoby legitymującej się Kartą Dużej Rodziny; bilet wstępu do Zagrody Pokazowej Żubrów w Wolińskim Parku Narodowym w cenie 1,00 zł brutto od osoby legitymującej się Kartą Dużej Rodziny (zniżka obowiązuje do 31 grudnia 2014).
FOTO-FILM Nowak, Połczyn-Zdrój – 10% zniżki.
Magnum I Waldemar Sierak, Restauracja i Kawiarnia Magnum w Kołobrzegu – 10% zniżki na dania i napoje z Karty Menu, zniżka nie łączy się z promocjami.
Centrum Edukacji Zawodowej i Turystyki w Świnoujściu – 20% zniżki dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny na pierwsze 3 noclegi w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym w Świnoujściu.
Sklep Odzieżowy Marzenna Sarzała, Drawsko Pomorskie – 10% zniżki na cały asortyment.
In Plus Biuro Rachunkowe Kinga Ringert-Mrzeżyno-1) roczne rozliczenie podatkowe PIT – 10 zł, 2) prowadzenie dokumentacji księgowej – 20% rabatu (dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą).
Ogród Dendrologiczny Samorządowy Zakład Budżetowy w Przelewicach – zniżka 10% na bilety wstępu do Ogrodu Dendrologicznego.
Park Miniatur i Kolejek w Dziwnowie, Dziwnów – 10% rabatu na bilety wstępu.
Tube Light Poland Exped Investitions und Technologiegesellschaft mbH, Spółka Komandytowa z siedzibą w Szczecinie, pl. Rodła 8-Rzeszów – 15% zniżki od obowiązujących cen na cały asortyment.
Sklep firmowy “TANGO” NIKE, PUMA, REEBOK, ADIDAS Stanisław Prokopowicz, Kołobrzeg -10% zniżki na cały asortyment z wyjątkiem produktów wcześniej przecenionych.
Dressler „Dressler Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” – Księgarnie Świat Książki, Koszalin i Szczecin, – 20% rabatu na książki i audiobooki (z wyłączeniem podręczników); 15% rabatu na podręczniki; 20% rabat na art. szkolne i art. papiernicze; rabaty obowiązują od cen regularnych; rabaty nie przysługują na produkty objęte promocjami i akcjami specjalnymi.

Więcej informacji na temat Karty Dużej Rodziny znajduje się na stronie: https://rodzina.gov.pl/duza-rodzina/uprawnienia

Świnoujście. Ogrody działkowe jak pola ryżowe – Ktoś się tym zajmie ??


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

16 + trzynaście =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW