Strona główna » Choinki zawitały do miasta. Zobacz Foto-Video

Choinki zawitały do miasta. Zobacz Foto-Video

by Świnoujście w sieci

Przechodząc dziś przez centrum miasta nie sposób było nie zauważyć, że są już dostępne w sprzedaży świeże choinki.
Przygotowania do nadchodzących świąt wszyscy zaczynamy przynajmniej tydzień lub dwa przed, robimy wtedy zakupy, sprzątamy, uganiamy się za prezentami ale też ważnym atrybutem jest również choinka prosto z lasu.

Niektórzy wybierają sztuczną tzw. wieloletnią ale to po prostu rzecz gustu, a o gustach – jak wiadomo – się nie dyskutuje.
Jak wiadomo wszem i wobec, nie możemy pojechać do lasu i ściąć sobie pierwsze lepsze najładniejsze drzewko ponieważ jest to zakazane!

choinka006
Ale też dlatego organizuje się sprzedaż choinek, zielonych drzewek w naszym mieście nie powinno zabraknąć, już od dwóch dni na Placu Wolności możemy zakupić pachnącą choinkę, jak udało się nam dowiedzieć ceny zaczynają się od 40 zł…cena uzależniona jest od gatunku i wielkości drzewka.

choinka003
Przeważnie mamy do wyboru dwa gatunki drzewek – świerk lub jadła, Jodła kosztuje nieco więcej – za duże drzewko zapłacimy nawet ponad 200 zł, jednak jej zaletą jest to, że igły opadają znacznie wolniej i utrzymać się ona może nawet przez 2-3 miesiące. Świerk zaś jest tańszy, ale nie liczmy na to, że przetrwa w dobrym stanie dłużej, niż miesiąc, czy półtora.

[fb_embed_post href=”https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10152932357011974.1073742790.283752206973&type=1/” width=”550″/]

 

Fit Babcia robi formę


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

3 × 4 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW