Strona główna » Ragnarok już w sobotę!

Tych zawodów fani grapplingu nie mogą przegapić! Na tegorocznym Ragnaroku wystąpi 32 zawodników, po ośmiu na każdą kategorię. Wśród nich zobaczymy m.in. Marcina Bandela związanego z federacją UFC, doskonale znanego fanom MMA. Turniej rozpocznie się o g. 15.30 w sobotę w hali sportowej przy ul. Witosa 12.

Będzie to już piąta edycja elitarnego turnieju. Tym razem impreza reklamowana jest hasłem New Age. – Zobaczymy jak walczy elita brazylijskiego jiu jitsu, mistrzowie Polski, Europy i świata. Będą też czterej zawodnicy z kadry Włoch oraz czterech reprezentantów Francji – mówi Łukasz Winiarski, prezes Berserkers Team Świnoujście, organizator turnieju – Tegoroczny Ragnarok odbędzie się na zasadach IBJJF opierając się o przepisy czarnych pasów z delikatnymi modyfikacjami.

Walki będą trwały sześć minut, natomiast walki finałowe 10 minut. W finale nie będzie liczenia punktów. Zawodnicy będą walczyć do poddania. Jeśli w ciągu 10 minut żadnemu zawodnikowi nie uda się skończyć przeciwnika, to sędzia orzeknie remis.

Gościem specjalnym turnieju będzie legenda polskich zapasów, medalista olimpijski oraz mistrz świata w zapasach w stylu klasycznym Józef Tracz. Rozpoczęcie odbędzie się o godzinie 15.30. Głównym organizatorem turnieju jest LUKS Berserker’s Team Świnoujście oraz Klub Motocyklowy 96MC Poland. Patronat honorowy nad imprezą objął: Prezydent Świnoujścia, Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego oraz Polski Związek Zapaśniczy.

 

Zobacz jak było w tamtym roku

http://www.eswinoujscie.pl/ragnarok-iv-tak-bylo-zobacz-zdjecia/

***

Uwaga! Dzień po Ragnaroku (niedziela, 14 grudnia) odbędą się Mistrzostwa Polski w Brazylijskim Jiu Jitsu Dzieci i Młodzieży. Turniej rozpocznie się o g. 10, również w hali sportowej przy ul Witosa 12. Walki eliminacyjne potrwają do g. 15. Na godziny 15-15.30 zaplanowano walki finałowe. Warto przyjść i dopingować młodych zawodników. Wśród uczestników są także młodzi grapplerzy z naszego miasta!

Berserkers Team Świnoujście

Tunel w Świnoujściu #KtoMożeNadMorze


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

9 + trzynaście =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW