Strona główna » Otwarcie wystawy w Willi „Irmgard”

Otwarcie wystawy w Willi „Irmgard”

by Świnoujście w sieci

Od dziesięciu lat Trzy Cesarskie Kurorty organizują malarskie spotkania letnie w plenerze pod nazwą „7 malarzy nad morzem”, podczas których artyści z całej Europy przekazują na płótno swoje inspiracje z wyspy Uznam. W trakcie ostatnich 10 lat pleneru malarskiego powstało prawie 500 obrazów, które udokumentują miejsca na wyspie Uznam. Wiele obrazów powstało również w Świnoujściu.

wystawa
W sobotę, 29. listopada o godzinie 19.30 w Heringsdorfie (Maxim-Gorki-Str. 13) odbędzie się otwarcie wystawy „Ziemia i ludzie”, na której będzie można obejrzeć obrazy malarki Sabiny Kasan. W roku 2006 brała ona udział w Plenerze Malarskim Uzdrowisk Cesarskich „7 malarzy nad morzem”. Artystka urodziła się w Oberhausen, a studia ukończyła na Akademii Sztuk Pięknych w Berlinie w pracowni prof. Bernda Koberlinga. Jej obrazy wystawiane były między innymi w Niemczech, Wielkiej Brytanii jak i w USA.

wystawa
W trakcie otwarcia wystawy będzie można posłuchać kompozycji berlińskiego gitarzysty Ulrich-Maria Kellner, który wykona również własne utwory skomponowane do wybranych obrazów malarki.
Wystawę obejrzeć będzie można do 03. stycznia 2015 od wtorku do niedzieli w godzinach od 12.00 do 16.00.
Informacje o artystce: www.sabine-kasan.de
Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy!
Wstęp wolny
Kontakt: 0049 38378 22361

Tunel w Świnoujściu #KtoMożeNadMorze


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

dwa × pięć =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW