Strona główna » Program edukacyjny dla szkół podstawowych z województwa zachodniopomorskiego – rekrutacja trwa!

Program edukacyjny dla szkół podstawowych z województwa zachodniopomorskiego – rekrutacja trwa!

by Świnoujście w sieci

To już V edycja Akademii Czystych Rąk Carex. Celem programu jest edukacja najmłodszych w zakresie podstawowej profilaktyki zdrowia oraz propagowanie właściwych nawyków w zakresie higieny rąk. Jak do tej pory z województwa zachodniopomorskiego zgłosiło się 35 szkół, a zgłoszenia są nadal przyjmowane!
Akademia Czystych Rąk Carex już od kilku lat cieszy się ogromną popularnością wśród nauczycieli i uczniów. W trakcie czterech edycji akcji w programie wzięło udział 126000 uczniów z całej Polski. Materiały edukacyjne oraz treści multimedialne zostały dostosowane stopniem trudności do potrzeb dwóch grup wiekowych – dzieci z klas I-III oraz IV-VI.
W przystępny sposób przekazują one dzieciom wiedzę na temat tego, jak ważne jest właściwe mycie rąk. Materiały uzyskały pozytywną opinię profesora Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego dr hab. Małgorzaty Żytko oraz pediatry, eksperta w dziedzinie profilaktyki zakażeń – dr Pawła Grzesiowskiego.
Dodatkowo uczniowie mogą wziąć udział w konkursie plastycznym „Gdzie były, co robiły Twoje ręce?”, który poprzez świetną zabawę pozwoli utrwalić maluchom nabytą wiedzę.
Na zwycięskie szkoły czekają atrakcyjne nagrody:
• I miejsce – bon edukacyjny dla szkoły o wartości 6 000 zł, notebook dla nauczyciela, indywidualne upominki dla uczniów ze zwycięskiej klasy (o wartości do 50 zł każdy),
• II miejsce – bon edukacyjny dla szkoły o wartości 3 000 zł, aparat fotograficzny
dla nauczyciela, indywidualne upominki dla uczniów (o wartości do 30 zł każdy),
• III miejsce – bon edukacyjny dla szkoły o wartości 2 000 zł, odtwarzacz mp4
dla nauczyciela, indywidualne upominki dla uczniów (o wartości do 30 zł każdy).

Zapraszamy wszystkie szkoły podstawowe z województwa zachodniopomorskiego do udziału w programie. Aby wziąć udział w akcji wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie www.carex.pl w zakładce „Akademia Czystych Rąk Carex”. Na uczestników tegorocznej, jubileuszowej edycji czeka 1800 zestawów – oprócz materiałów edukacyjnych, każda placówka otrzyma także pakiet mydeł antybakteryjnych. Liczy się kolejność zgłoszeń.
Więcej informacji na www.carex.pl i http://www.facebook.com/CarexPolska

Świnoujście. Musisz to zobaczyć !!


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

jeden × 5 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW