Strona główna » Flota remisuje z Pogonią

Flota remisuje z Pogonią

We wczorajszym meczu Flota Świnoujście występowała jako faworyt pojedynku piłkarskiego rozgrywanego na świnoujskim stadionie, niestety spotkanie z Pogonią Siedlce zakończył się remisem 1 : 1 (0 : 1) . W pierwszej połowie goście objęli prowadzenie już w 23 minucie.

Pogoń Siedlce okupująca doły pierwszoligowej tabeli nie dała flocie zwycięstwa. Wyspiarze przeważali, ale nie udokumentowali tego bramkami. Pierwszy gol padł w 23 min. dla Pogoni z rzutu wolnego. Znakomitym strzałem popisał się Adrian Dziubiński. Na wyrównanie trzeba było czekać az do 63 minuty kiedy to Charles Uchenna Nwaogu dobił piłkę z 3 metrów do pustej bramki.