Strona główna » IV Szczecińskim Marszu Niepodległości!!!

IV Szczecińskim Marszu Niepodległości!!!

by Daniel SZYSZ

Porozumienie Środowisk Patriotycznych zaprasza do wzięcia udziału w IV Szczecińskim Marszu Niepodległości!!!

11 listopada 2014 roku przejdziemy ulicami Szczecina, by uczcić Święto Niepodległości – święto bliskie każdemu Polakowi. Po 123 latach niewoli Polska 11 listopada 1918 r. odzyskała niepodległość. Znów mogliśmy cieszyć się wolnością. Stało się to udziałem wielu milionów Polaków. 11 listopada 2014 r. przypomnimy o tym doniosłym wydarzeniu w historii Polski.

Rozpoczęcie Marszu o godz. 12:00 na Placu Orła Białego, poprzedzone uroczystą Mszą Św. w Katedrze św. Jakuba o godz. 11:00.

Patronat honorowy nad IV Szczecińskim Marszem Niepodległości objęli: Związek Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych Okręg Szczecin oraz Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej Okręg Szczecin.

Spotykamy się już po raz czwarty. Przyjdź wyrazić swój patriotyzm i przywiązanie do tego, co polskie! Przyjdź świętować pod biało – czerwoną flagą, jednoczącą wszystkich Polaków! Przyjdź na największą w zachodniej Polsce manifestację przywiązania do narodu i państwa polskiego!

Serdecznie zapraszamy!

marsz niepodległości w szczecinie

Oceń ten atrykuł
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)Tunel w Świnoujściu w czasie ulewy, jak to wygląda w środku ? Film z tunelu po oberwaniu chmury


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również