Mateusz Niżejewski został wicemistrzem Polski w kickboxingu w formule Kick Light Rules. W zawodach, które odbyły się 10-12.10.2014 w Ożarowie Mazowieckim niedaleko Warszawy wystartowała dwójka naszych zawodników: senior Mateusz Niżejewski oraz junior Patryk Rosiak, dla którego rozegrane zawody miały rangę Pucharu Polski. Obaj nasi zawodnicy spisali się znakomicie: Patryk Rosiak zdobył brąz, a Mateusz srebro.

Jednak najbardziej efektowny był finał w wykonaniu Mateusza Niżejewskiego, który prawie do końca remisował z przeciwnikiem. O wyniku walki zdecydowały ostatnie sekundy, w których sędzia nie zauważył faulu na naszym zawodniku.

Przeciwnik wykorzystał moment i wyszedł na prowadzenie, którego już nie oddał.

Kibiców kickboxingu zapraszamy na turniej Polish Fighter Cup, który odbędzie się w Szczecinie 08.11.2014, a w którym wezmą udział zawodnicy Pomorza Świnoujście.

S.B.

downloadfile

IMG_51737788405195

downloadfile-1