Strona główna » Kolejne punkty juniorów „Prawobrzeża”

Kolejne punkty juniorów “Prawobrzeża”

by Świnoujście w sieci

W sobotnie południe młodzi zawodnicy „Prawobrzeża” Świnoujście zmierzyli się z drużyna „Orła” Łożnica . Przed meczem obydwie drużyny w rundzie jesiennej zdobyły po 7 punktów.

W meczu dwóch zaprzyjaźnionych klubów lepsi okazali się gospodarze. Po dwóch bramkach Krystiana Rogowicza zawodnicy „Prawo: dopisali trzy oczka w tabeli.

Do przerwy „Prawobrzeże” prowadziło 2:0 i wydawało się że kolejne bramki to tylko kwestia czasu. Jednak nie wykorzystane sytuacje się mszczą i tak też było w tym przypadku. Jeden z zawodników „Orła” uderzył z dystansu, dając szansę wywiezienia ze Świnoujście choćby punktu.

To jednak UKS nie pozwolił na więcej, ostatecznie wygrywając 2:1. Za tydzień świnoujską młodzież czeka wyjazd do Reska, gdzie zagrają z tamtejszą „Mewą”. „Cieszę się z gry chłopaków, zagrali tak jak chciałem z dużym zaangażowaniem, cieszymy się że mając za sobą Polskie LNG S.A. budującą pierwszy terminal do regazyfikacji płynnego gazu w Świnoujściu możemy szkolić młodzież, która już wkrótce wzmocni drużynę seniorów” – podsumował Łukasz Kupczyk, trener „Prawobrzeża”.

Sponsor Główny- Polskie LNG S.A.

Sponsorzy- Terminal Promowy Świnoujście Sp. z o.o., Langart Dariusz Dendor.

Tunel w Świnoujściu #KtoMożeNadMorze


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW