Strona główna » Dzień Patrona – pasowanie na ucznia

Dzień Patrona – pasowanie na ucznia

by Daniel SZYSZ

Obchody Dnia Patrona szkoły na dobre wpisały się do szkolnego kalendarza.

To swoiste imieniny naszej placówki, obchodzone hucznie i radośnie. Święto to ma propagować znajomość najważniejszych faktów z życia patrona, przypominać o wartościach przez niego wyznawanych oraz promować je wśród młodzieży.

Wyjątkowy nastrój towarzyszył tegorocznym obchodom, które jak co roku połączone są z Pasowaniem na Ucznia klas pierwszych. W czwartek, 16 października 2014 r. spotkaliśmy się w sali gimnastycznej, by wspólnie obejrzeć program artystyczny w wykonaniu uczniów przygotowany przez s. Franciszkę i panią Elżbietę Wyrwińską.

20141016_084631

Następnie uczniowie klas pierwszych – pod czujnym okiem wychowawców: Ewy Kowalewskiej i Joanny Strzeleckiej zaprezentowały swoje programy artystyczne… były wierszyki, konkurs wiedzy oraz piosenki.

Uroczystość swoim przybyciem uświetniła Maria Wójcik – długoletni dyrektor szkoły w Przytorze oraz rodzice i dziadkowie uczniów. Uroczyście, wzniośle i radośnie… – te słowa najbardziej oddają atmosferę tego wyjątkowego dnia.

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Świnoujściu-Przytorze

Oceń ten atrykuł
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)Tunel w Świnoujściu w czasie ulewy, jak to wygląda w środku ? Film z tunelu po oberwaniu chmury


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również