Strona główna » Fontannę wyłączają na prośbę restauratorów – szkoda wody i prądu – restauratorzy zdziwieni

Fontannę wyłączają na prośbę restauratorów – szkoda wody i prądu – restauratorzy zdziwieni

by Świnoujście w sieci

Podświetlana fontanna przy promenadzie nie ma szczęścia – na wiosnę wyłączano ją przed zachodem słońca – jesienią już o 20.00 – zapytaliśmy służby prasowe UM w czym tkwi problem – jak twierdzi rzecznik prasowy Prezydenta Żmurkiewicza: skrócenie czasu pracy fontann sygnalizowali sami restauratorzy, którzy mają swoje lokale w tym miejscu, twierdząc – i słusznie – że szkoda wody i prądu.

Rzecznik twierdzi, że nie ma chętnych o tej godzinie aby spacerować po promenadzie – jak to się ma do rankingów które wciąż są publikowane przez tych samych urzędników wychwalających Świnoujście jako najczęściej odwiedzane miasto nad Bałtykiem ??

Poza tym urzędnicy nie widzą problemu – przecież 15 października fontanny zostaną wyłączone na okres zimowy i   będzie po „problemie”.

Nam jednak wydaje się, że to nie restauratorzy interweniowali w sprawie fontanny – gdyż oni nic o tym nie wiedzą – a rzecznik nie chce wskazać tych zatroskanych o wodę i prąd – a jeden z właścicieli hoteli i to chyba ten sam któremu szum wody przeszkadzał wiosną.

 

 

Fit Babcia robi formę


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW