Strona główna » Rozpoczęła się rekrutacja do nowego hotelu powstającego w Świnoujściu

Rozpoczęła się rekrutacja do nowego hotelu powstającego w Świnoujściu

by Świnoujście w sieci

Hotel*** „Trzy Wyspy” w Świnoujściu pod patronatem Powiatowego Urzędu Pracy rozpoczął rekrutacje na nowo tworzone stanowiska pracy. Pierwsze spotkanie informacyjne i prezentacja obiektu odbędzie się już 9 października 2014. Organizatorzy zapraszają wszystkich poszukujących ciekawej i interesującej pracy połączonej z wyzwaniem.

Budowa Hotelu***„Trzy Wyspy” zmierza ku końcowi. Zakończenie realizacji obiektu planowane jest na początek drugiego kwartału 2015. W związku z zaawansowanymi pracami, hotel rozpoczął rekrutację do zespołu pracowników. Rekrutacja odbywa się pod patronatem Powiatowego Urzędu Pracy w Świnoujściu. Pierwsze spotkanie informacyjne odbędzie się w czwartek 9 października 2014 o godz. 16.00 w Miejskim Domu Kultury na drugim piętrze.

basen_camera3_300dpi_ps

Hotel***„Trzy Wyspy”, położony jest w sercu malowniczej Dzielnicy Nadmorskiej Świnoujścia przy ul. Słowackiego. Wyjątkowy charakter hotelu uzupełnia jego architektura i wystrój wnętrz. Obiekt składa się z trzech budynków połączonych ze sobą na trzech ogólnodostępnych kondygnacjach. W kompleksie znajdują się ekskluzywne pokoje i apartamenty z balkonami a sześć wind pozwoli na płynne przemieszczanie się pomiędzy kondygnacjami. Korytarze hotelu zaprojektowano tak, aby tworzyły one galerię, gdzie na zdjęciach dużego formatu przedstawione zostaną zakątki Świnoujścia i okolic. Hotel będzie liczył 152 pokoje i apartamenty, dodatkowo rozbudowany zostanie o bazę Medi Spa, basen z atrakcjami wodnymi, sauny wraz ze studnią lodową, grotę solną, salę gimnastyczną, siłownię, gabinet podologiczny, wypożyczalnie rowerów, lobby bar oraz garaże podziemne. Na najwyższej kondygnacji budynku zachodniego znajdować się będzie klimatyczny Sky Bar a w budynku od strony wschodniej usytuowane zostaną pomieszczenia klubowe.
Nasza oferta jest przede wszystkim skierowana do osób lubiących nowe wyzwania i urozmaiconą pracę. Zdajemy sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach poczucie stabilizacji i bezpieczeństwa to podstawa, dodatkowo stworzymy możliwości rozwoju personalnego naszych pracowników. Od kandydatów wymagamy doświadczenia w branży usługowej, chęci do pracy z ludźmi, kreatywności, pozytywnego podejścia do pracy, a także dyspozycyjności i odpowiedzialności za powierzone zadania. Chcemy zbudować pozytywną atmosferę zespołu współpracowników w naszym obiekcie – mówi Inwestor.

cam1_ps

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na prezentację obiektu i spotkanie informacyjne w dniu 9 października.
Zachęcamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej www.trzywyspy.pl oraz polubienia naszego fanpage na facebook’u HOTEL “Trzy Wyspy” Świnoujście

Świnoujście. Musisz to zobaczyć !!


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW