Foto. Archiwum eswinoujscie.pl

Niestety, gaśnie blask naszej pięknej promenady i to od samego rana a to wszystko za sprawą panoszących się na ławkach pijaków – napisał na info@e-swinoujscie.pl mieszkaniec naszego miasta.
Nie można spokojnie przejść a spacer zamienia się w ucieczkę przed natarczywym zachowaniem śmierdzących z daleka i pijanych mężczyzn którzy podchodzą do każdego przechodnia i w sposób jak im się wydaje nader wesoły próbują wyłuskać z czyjejś kieszeni brakujące kilka złotych na piwo albo nalewkę po spożyciu których zalegają na ławkach popadając w błogi sen!

zebrak
Jak by tego było mało, kilka metrów za wesoła gromadką mężczyzna na wózku inwalidzkim od świtu „pełni wartę” przed muszlą koncertową na kolanach dzierżąc duży kawał kartonu na którym wymienia wszystkie choroby i na co zbiera i zbiera i zbiera któryś rok z kolei ?! a od czego są instytucje i ośrodki pomocy się pytam?
Dlaczego straż miejska nie zrobi z tym wszystkim porządku, przecież takie zachowania negatywnie wpływają na wizerunek naszego miasta a my mieszkańcy musimy na to patrzeć cały rok ?– kończy czytelnik.