Strona główna » Dziś poznaliśmy nowego prezesa szpitala – na dłużej czy tylko na 100 dni ??

Dziś poznaliśmy nowego prezesa szpitala – na dłużej czy tylko na 100 dni ??

by Świnoujście w sieci

W dniu dzisiejszym podczas spotkania dla mediów prezydent Świnoujscia Janusz Żmurkiewicz i Pani Agatowska podziękowali za współpracę Pani Małgorzatę Szmajda i przedstawili nowego prezesa szpitala Jacka Piętniewicza.

Kim jest Jacka Piętniewicza nie było dane dowiedzieć się dziennikarzom – prezydent Żmurkiewicz tak zaplanował spotkanie aby dziennikarze nie mieli czasu zadać więcej niż 2-3 pytania.

A pytania mnożą się – Dziennikarze z Telewizji Świnoujskie dotarli do materiałów z których wynika, że nowy prezes Jacek Piętniewicz był wcześniej prezesem Spółki Szpital w Dębnie woj. zachodniopomorskie, z której po 107 dniach został zwolniony.

Jak twierdził sam zainteresowany po prostu skończył mu się kontrakt – dziennikarze mają inne informacje – został zwolniony – dlaczego nie wiadomo – na takie pytania brakło czasu.

Jak widać świnoujski szpital nie ma szczęścia do swoich „zarządzających”

Czy nowy prezes poradzi sobie – ma być specjalistą od zarządzania kryzysowego – czy to znaczy, że ludzie wyznaczani dotychczas przez prezydenta Żmurkiewicza doprowadzili nasz szpital na skraj przepaści ??
Jacek-Piętniewicz-szital

Tunel w Świnoujściu #KtoMożeNadMorze


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW