Strona główna » Zapowiada się smacznie, powstaje Bar Mleczny „Słonecznik”.

Zapowiada się smacznie, powstaje Bar Mleczny „Słonecznik”.

by Świnoujście w sieci

 

Wielu mieszkańców naszego miasta wreszcie się doczekało i z niecierpliwością oczekuje na otwarcie pierwszego w naszym mieście, po bardzo długim okresie nieobecności Baru Mlecznego z prawdziwego zdarzenia.

 

bar (2)
Lokal w którym będziemy mogli zjeść tanio i smacznie ( śniadanie, obiad, kolacja) powstaje przy ulicy Konstytucji 3 Maja w tzw. Galeriowcu przyjmując nazwę „ Słonecznik”.
Właściciel zapowiada otwarcie na początek października, na razie wykańczane jest wnętrze baru, stoją już krzesła i stoły na ścianach pojawiły się klimatyczne fototapety, większość wyposażenia jest już na swoim miejscu.

bar
Jak podkreśla właściciel, ostatnie dni poświęcił na dobór pracowników co nie było łatwe, ale na pewno w przyszłości skorzystają na tym klienci których chce zachęcić konkurencyjnymi cenami i dobrym smakiem potraw.
My ze swojej strony zapowiedzieliśmy się z wizytą nie tylko po to aby zrealizować materiał foto-video ale też po to, żeby spróbować zapowiadanych smacznych dań.

bar (4)
Bar mleczny – polski rodzaj baru szybkiej obsługi, który upowszechnił się w okresie międzywojennym i później w okresie powojennym. Bary mleczne były podobne w działaniu do dzisiejszych jadłodajni, ale oparte na kuchni tradycyjnej. Nazwa baru pochodzi od przewagi dań mlecznych. W jadłospisie występowały także potrawy oparte na jajkach (omlety), kaszach, czy mące (pierogi), a znacznie rzadziej potrawy mięsne.

Tunel w Świnoujściu #KtoMożeNadMorze


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW