Strona główna » Flota odpada z Pucharu Polski. Foto

Flota odpada z Pucharu Polski. Foto

Dzisiaj odbył się mecz pucharowy, gdzie nasz zespół podejmował beniaminka Ekstraklasy. GKS Bełchatów. Wyspiarze mimo lepszej postawy ostatecznie przegrali 1:2 i odpadli z tych rozgrywek.

Od początku meczu to Flota dyktowała warunki na boisku. Nie było widać na murawie, że Flota jest poziom ligowy niżej niż goście z Bełchatowa. Już w 2. minucie niezła wrzutka w pole karne bełchatowian, ale futbolówka minęła wszystkich w nim obecnych. Dwanaście minut później nieporozumienie między defensorem GKS-u a Zubasem, Nwaogu popędził jeszcze za piłką, ale nie zatrzymał jej w placu gry. Pierwsza bramka w tym meczu padła w 31. minucie. Świetne prostopadłe podanie do Olszara, który wybiegł sam na sam z Zuibasem, zagrał jeszcze do Nwaogu, a ten do pustej bramki wpakował piłkę do siatki. Wyspiarze kontrolowali przebieg gry już do końca pierwszej części gry.

2

Pięć minut po przerwie powinno być 2:0! Zubas obronił strzał Opałacza i Nwaogu w niewiarygodny sposób.Osiemnaście minut po tej sytuacji do głosu doszli Brunatni. Piłka najpierw odbiła się od słupka, ale dobitka Wrońskiego wylądowała już w bramce. Świnoujścianie starali się szybko odpowiedzieć, ale strzał Zalepy po raz kolejny świetnie obronił golkiper gości, który zaczarował bramkę! W 83. minucie znowu przed szansą Flota! Uderzenie Sołowieja ląduje na…..słupku. W doliczonym czasie gry lepiej zachowali się bełchatowianie, którzy po składnej akcji i kilku błędach defensorów Floty za sprawą Michała Maka wyszli na prowadzenie i tym samym utrzymując wynik do końca wyeliminowali nasz zespół z Pucharu Polski.

PAL_6233

Jednak nie ma co narzekać – wstydu nie ma, zaprezentowaliśmy się bardzo dobrze na tle zespołu Ekstraklasowego, który jest w czołówce tabeli. Przed nami teraz ligowa potyczka z Miedzią Legnica. Mecz w niedziele o godzinie 15. Serdecznie zapraszamy.